VVP lanceert special over vakmanschap

Cover VVP-special De Waarde van Advies 2015

In samenwerking met Avéro Achmea heeft VVP opnieuw een special samengesteld over de 'Waarde van Advies'. Dit jaar ligt het accent op vakmanschap. De special werd gepresenteerd op het symposium 'De Waarde van Advies' dat de verzekeraar op 25 juni organiseerde in Fort Voordorp in Groenekan.

Behalve verslagen van de keukentafelsessies die Avéro Achmea in maart en april organiseerde bij toprestaurant De Librije, schoenfabrikant Van Bommel en de jeugdopleiding van Ajax bevat de special onder meer een artikel over de ontwikkeling van de Vakspiegel, een selfassessment voor financieel adviseurs. Deze tool is speciaal voor Avéro Achmea ontwikkeld door Niels van der Weerdt (Inscope Consulting) en Mark van Vuuren (Universiteit Twente). De tool, die inzicht geeft in de kwaliteit van vakmanschap ten opzichte van collega's en vakgenoten, is voor iedereen beschikbaar op www.vakspiegel.nl.

De special 'De Waarde van Advies' van VVP is ook verschenen als e-zine.

Reactie toevoegen