Wegwijs transformeert tot financieel consumentenplatform

Wegwijs logo nieuw 2016

"Ons doel: een 100 procent transparante financiële sector." Aldus directeur en initiatiefnemer Olaf Geysendorpher bij de transformatie van Wegwijs tot financieel consumentenplatform.

Geysendorpher: "Wegwijs geeft de Nederlandse consument financiële zekerheid. Een plek met écht eerlijke en begrijpelijke voorlichting. Die plek is er nu nog niet. Wij pakken de handschoen op. Voor 22,50 euro ontvangt een lid een jaar lang de zekerheid van Wegwijs. We zetten in op een ledengroei van minimaal 12.000 in 2016.”

Wegwijs.nl biedt onder meer eigen rekentools, toekomstvoorspellingen, een kopen-of-huren-test, de laagste hypotheekrentes of het historisch verloop van de huizenprijzen. "Op korte termijn zullen we Inzichten en berekeningen toevoegen op het gebied van sparen, belasting, inkomen en pensioen."

Via Wegwijs kunnen consument ook verzekeringen vergelijken. Geysendorpher: "We tonen daarbij alle aanbieders, mits uiteraard de premie en voorwaarden beschikbaar zijn. Onze vergelijkingstool helpt de klant zelf een keus te maken. Ook hier ontvangen we een kleine vergoeding voor. Ook die vergoeding is makkelijk te vinden op onze website."

Eén van de vernieuwingen op Wegwijs is ook Finipedia: een database met nu al 372 gratis toegankelijke uitleg-teksten. Eind 2016 zullen
dit er zeker meer dan 500 zijn. "We willen álles, maar dan ook écht álles, omtrent financiën duidelijk en transparant maken."

 

Samenwerking Van Bruggen en Eyeopen
Vanaf nu biedt Wegwijs bezoekers ook de mogelijkheid om vragen te stellen. "Daartoe werken we samen de Van Bruggen Adviesgroep en EyeOpen. Voor de adviesvragen die we aan hen doorsturen, ontvangen we een vergoeding, welke we transparant op onze website tonen."

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Nr7Groep neemt consumentenplatform Wegwijs.nl over

Nr7Groep neemt consumentenplatform Wegwijs.nl over

Nr7Groep neemt het financiële consumentenplatform Wegwijs.nl over. Olaf Geysendorpher, voormalig directeur Wegwijs, laat met deze verkoop de activiteiten gericht...

Onafhankelijk advies duurder maar levert meer op

Onafhankelijk advies duurder maar levert meer op

"Onafhankelijk advies is duurder, maar levert je meer op!" Dat stelt www.wegwijs.nl aan de hand van een rekenvoorbeeld. De site leest: "Stel: om een...

Consumentenplatform Adfiz in de lucht

Consumentenplatform Adfiz in de lucht

Het consumentenplatform op internet dat Adfiz enige tijd geleden aankondigde is in de lucht. Het heet finfin. Finfin biedt de consument informatie vrij en zonder...

Website met info voor klanten van adviseurs

Website met info voor klanten van adviseurs

Nationale Hypotheekbond en Wegwijs.nl hebben www.informeert.nl opgericht, een website met periodieke informatiebrieven voor klanten van financieel adviseurs. Op...