Woekerpolisproces wil openheid over berekening

Pieter Lijesen

De Stichting Woekerpolisproces wil via de rechter afdwingen dat a.s.r. openheid geeft over de berekening van haar woekerpoliscompensatie.

Voorzitter Pieter Lijesen: "Verzekeraars zijn in de loop van de jaren, bij fusies en overnames, veel data kwijtgeraakt. Dit geldt bij a.s.r. met name voor de labels Falcon, Waerdye en Amev. Het verloop van de beleggingspolis en compensatie kan hierdoor niet juist worden berekend. Toen a.s.r. met een compensatieregeling kwam, beloofden ze openheid en daarom publiceerden ze de tekst van de regeling op de eigen website. Wie echter goed leest komt tot de conclusie dat er essentiële zaken worden achtergehouden. Hoewel transparantie het woord is dat verzekeraars het meest in de mond nemen, geven ze als het werkelijk op transparantie aankomt niet thuis. En daarom gaat de Stichting Woekerpolisproces naar de rechter."

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Claimstichtingen supertrots op eerste grote succes

Claimstichtingen supertrots op eerste grote succes

"Dit is het eerste grote succes voor de belangenorganisaties die al jarenlang strijden voor een oplossing." Dit schrijven Woekerpolis.nl, Consumentenclaim...

Rechter verwerpt 'visexpeditie' Woekerpolisproces

Rechter verwerpt 'visexpeditie' Woekerpolisproces

ASR hoeft geen rekensoftware en de daaraan gekoppelde bestanden voor de berekening van de compensatie aan woekerpolishouders te verstrekken aan stichting Woekerpolisproces....