nieuws
VERTROUWEN IN INTEGRITEIT VERDER WEGGEZAKT
Het oordeel ten aanzien van de deskundigheid en integriteit van bestuurders van financiële instellingen is in 2012 verder weggezakt. Aldus DNB.
"Daarbij valt op", aldus de toezichthouder, "dat men de integriteit van bestuurders aanzienlijk lager inschat dat hun deskundigheid. Op de stelling dat bestuurders deskundig zijn reageert 36 procent positief en 21 procent negatief. Op de stelling dat bestuurders integer zijn reageert slechts 18 procent positief en maar liefst 35 procent negatief. Ter vergelijking: in 2006 gaf slechts 7,8 procent van het publiek aan het oneens te zijn met de stelling dat bestuurders ‘deskundig en integer’ zijn." Uit de jaarlijkse meting die DNB verricht onder Nederlandse huishoudens blijkt vooralsnog überhaupt geen herstel van vertrouwen in de financiële sector. DNB: "Het vertrouwen in de banken steeg ten opzichte van vorig jaar licht, vertrouwen in de levensverzekeraars bleef min of meer stabiel, terwijl het vertrouwen in de pensioenfondsen daalde. Het vertrouwen van het publiek in DNB is voor het eerst in vijf jaar toegenomen."
reacties
reactie toevoegen
overig nieuws
- ZEVEN ADVIESKANTOREN RICHTEN COÖPERATIE HECHT OP
- NIEUWE WEBSITE NEUTRALIS
- NIEUWSTE UITVAARTPOLISREL NOG NIET BEGRAVEN
- "GRENSBEDRAG BINDEND KIFID-ADVIES VERLAGEN"
- ADVIESKEUZE.NL NOTEERT 200.000STE BEZOEK
- HOITSMA IN DIRECTIE BRAND NEW DAY PPI
- 40-JARIG WOONFONDS KLUST VOOR KLANT
- NIEUWS IN HET KORT
- "VERZEKERAARS HOUDEN ZICH NIET AAN EIGEN GEDRAGSCODE"
- FNV BOOS OVER BELONINGSVOORSTEL TOP DELTA LLOYD (4 reacties)
New Financial Forum
Nederland de volgende crisiskandidaat?
In het Duitstalige online magazine Kopp Verlag stond vorige week een artikel te lezen over Nederland als de eerstvolgende crisis kandidaat in euroland. Huizen staan leeg, er worden geen nieuwe auto’s meer gekocht, vele gemeentes en provincies staan financieel voor de afgrond. De belangrijkste oorzaak voor de slechte situatie waarin Nederland verkeert, is volgens het artikel de enorme omvang van de woninghypotheken -650 miljard euro- en het verlenen van hypotheken die de draagkracht van ... Lees meer »
Ad Broere - Ad Broere – auteur, spreker, adviseur, financieel vernieuwer en inspirator. Ik ben van mening dat het financiële systeem in zijn huidige vorm een groot gevaar vormt voor het materiële welzijn van de mens.







