nieuws
"ADVISEURS KIEZEN VOOR SIMPELE EN TRANSPARANTE PENSIOENREGELINGEN"
Adviseurs geven de voorkeur aan simpele en transparante pensioenregelingen die goed uit te leggen zijn aan de klant. Dit blijkt uit onderzoek van Motivaction.
BeFrank kreeg een jaar geleden een vergunning van DNB en AFM. Volgens BeFrank is met de komst van acht PPI’s in één jaar de markt voor pensioenen op basis van een beschikbare premieregeling een vechtersmarkt geworden. UIt het onderzoek van Motivaction blijkt dat adviseurs een beweging zien van gegarandeerde regelingen naar premieregelingen, omdat werkgevers de kosten beheersbaar willen houden.
Folkert Pama, directievoorzitter van BeFrank: “We zijn met open armen op de pensioenmarkt ontvangen en herkennen de behoefte aan innovatie en heldere communicatie. Ook het belang van een krachtige distributie is groot. Daarom zijn we blij dat uit het onderzoek van Motivaction een hoge waardering blijkt voor BeFrank.”
reacties
reactie toevoegen
overig nieuws
- ZEVEN ADVIESKANTOREN RICHTEN COÖPERATIE HECHT OP
- NIEUWE WEBSITE NEUTRALIS
- NIEUWSTE UITVAARTPOLISREL NOG NIET BEGRAVEN
- "GRENSBEDRAG BINDEND KIFID-ADVIES VERLAGEN"
- ADVIESKEUZE.NL NOTEERT 200.000STE BEZOEK
- HOITSMA IN DIRECTIE BRAND NEW DAY PPI
- 40-JARIG WOONFONDS KLUST VOOR KLANT
- NIEUWS IN HET KORT
- "VERZEKERAARS HOUDEN ZICH NIET AAN EIGEN GEDRAGSCODE"
- FNV BOOS OVER BELONINGSVOORSTEL TOP DELTA LLOYD (4 reacties)
New Financial Forum
Nederland de volgende crisiskandidaat?
In het Duitstalige online magazine Kopp Verlag stond vorige week een artikel te lezen over Nederland als de eerstvolgende crisis kandidaat in euroland. Huizen staan leeg, er worden geen nieuwe auto’s meer gekocht, vele gemeentes en provincies staan financieel voor de afgrond. De belangrijkste oorzaak voor de slechte situatie waarin Nederland verkeert, is volgens het artikel de enorme omvang van de woninghypotheken -650 miljard euro- en het verlenen van hypotheken die de draagkracht van ... Lees meer »
Ad Broere - Ad Broere – auteur, spreker, adviseur, financieel vernieuwer en inspirator. Ik ben van mening dat het financiële systeem in zijn huidige vorm een groot gevaar vormt voor het materiële welzijn van de mens.







