Aantal verlagingen van rente door geldverstrekkers toegenomen

Huis Te Koop (jan 2012) TB

Ook hypotheekaanbieders als Aegon, SNS Bank en Argenta, die hun rentetarieven minder vaak aanpassen, voerden afgelopen week verlagingen door. Dat lijkt een teken, aldus De Hypotheekshop Nieuws, dat de daling van de hypotheekrente structureel van aard is ondanks dat zij eind vorige week abrupt tot stilstand kwam. De Hypotheekshop: "Oorzaak was de vrees bij beleggers dat de belastingplannen van de Amerikaanse president Trump vertraging oplopen. De marktrente eindigde vrijdag uiteindelijk iets hoger dan de week daarvoor. Het aantal verlagingen door geldverstrekkers van de hypotheekrente nam wel toe. Sinds half juli is de gemiddelde rente op met name de (middel)lange rentevaste perioden al weer tussen de 0,15% en 0,20%-punt gezakt."

 

Reactie toevoegen