Drie financial planning boeken vertaald in het Nederlands

Robert van Beek 2018

Op 30 oktober vindt de lancering plaats van drie nieuwe Nederlandse titels van de populaire Lld Publishing serie.

Initiatiefnemer is financial planner Robert van Beek. De lancering vindt plaats in de lobby van een statig bedrijfsverzamelgebouw aan de Schiekade 130 in Rotterdam. Het is het voormalige kantoor van Nationale Levensverzekerings-Bank. Van Beek: ""Niet één, niet twee maar drie nieuwe boeken! Uit de Small Books Big Ideas visual notebook serie!Het Financial Wellbeing Boek van Chris Budd, Het Diagrams Boek (Kevin Duncan, meer dan 150.000 verkochte boeken wereldwijd) en Het Visual Communications Boek (Mark Edwards).

Wie de lancering wil bijwonen kan een e-mail sturen naar Robert van Beek (smallbooksbigideas@gmail.com).

 

Reactie toevoegen

 
Meer over