Hiscox lanceert online platform CyberClear Academy

Hiscox lanceert CyberClear Academy 2018

Spuitende vuurwerkfonteinen vormden de omlijsting van de presentatie van de vernieuwde cyberverzekering CyberClear by Hiscox, Tevens heeft de verzekeraar het concept CyberClear Academy toegevoegd aan het servicepakket. Dit online platform is ontworpen om verzekerden te helpen hun cyberrisico’s te beperken en te beheersen. Hiscox CyberClear Academy bestaat uit meerdere leermodules. Die bieden diagnostische beoordelingen om bestaande kennis te testen. De training wordt zo afgestemd op specifieke kennislacunes.

Yasin Chalabi, Manager Cyber & Data Risks and professional insurances Benelux: “Bewustwording van cyberdreiging is nog altijd één van de belangrijkste onderdelen van risicobeheersing. Maar liefst 67 procent van de cyberverzekeringsclaims die wij zien, is gerelateerd aan mensen: iemand die per ongeluk op een verdachte link klikt of een apparaat verliest waarop gevoelige bedrijfsinformatie staat. Dit is waar cyberveiligheidstrainingen echt kunnen helpen. Door werknemers op te leiden, bouw je als het ware een menselijke firewall.”

CyberClear by Hiscox biedt nu bovenop de reeds bestaande dekkingen onder meer vergoeding van bedrijfsschade op basis van brutowinst in plaats van nettowinst. Verder is er een uitgebreidere dekking voor bedrijven die zaken doen met verzekeringnemers van Hiscox of waar de verzekerde deels van afhankelijk is. Tevens worden de kosten en bedrijfsschade als gevolg van inbreuken en systeemstoring of -falen bij andere bedrijven vergoed. Bovendien dekt CyberClear by Hiscox zogeheten CEO-fraude, waaronder verlies van geld door phishing en wijziging of aanpassing van betalingsopdrachten.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Allianz introduceert cyberverzekering voor mkb’ers

Allianz introduceert cyberverzekering voor mkb’ers

Allianz heeft speciaal voor bedrijven in het midden- en kleinbedrijf de Allianz Cyberverzekering gelanceerd. Hiermee kunnen ze zich via hun verzekeringsadviseur...

PPP Fine Art Hiscox nu ook geheel online af te sluiten

PPP Fine Art Hiscox nu ook geheel online af te sluiten

De laagdrempelige kunstverzekering die Hiscox twee jaar geleden introduceerde, Pre Priced Proposal (PPP) Fine Art by Hiscox, is nu ook geheel online af te sluiten. Jeroen...

Hiscox lanceert Security Incident Response

Hiscox lanceert Security Incident Response

Hiscox biedt bedrijven in de Benelux Security Incident Response (SIR). Dit concept helpt ondernemingen in de bescherming van hun medewerkers, activiteiten, merk...

Hiscox biedt gratis cyber securityscan

Hiscox biedt gratis cyber securityscan

Hiscox werkt samen met SecureMe2 om mkb-bedrijven met een Hiscox Cyber Verzekering een 'gratis' cyber securityscan aan te kunnen bieden. Yasin Chalabi, Manager...

Cyberaanval op bijna helft Nederlandse bedrijven

Cyberaanval op bijna helft Nederlandse bedrijven

Bijna de helft van alle bedrijven en overheidsinstellingen is vorig jaar getroffen door een cyberaanval. Gemiddelde schade bedraagt 184.000 euro, aldus internationaal...

Cyberverzekering Vergelijker

Cyberverzekering Vergelijker

Het Nederlands Cybercollectief heeft de Cyberverzekering Vergelijker voor het mkb gelanceerd. “Cyberverzekeringen zijn volop in ontwikkeling, relatief nog...