Stelling van de week

Verboden te parkeren

Sommige grote verzekeraars willen het intermediair buiten spel zetten. Met die VVP-stelling van afgelopen week was 85 procent het eens. De uitkomst bevestigt op z'n minst het gevoel dat bij veel financieel adviseurs leeft. En het zorgt voor een duidelijke opdracht aan de verzekeraars: laat maar zien dat het anders is.

Voor de nieuwe poll keren we weer even terug naar een evergreen: het provisieverbod. CFD roerde zich vrijdag in de discussie over actieve provisietransparantie met nieuwe aandachtspunten voor de stakeholders. In haar stuk stelt CFD dat het provisieverbod heeft geleid tot lagere inkomsten voor financieel adviseurs. Wij zijn benieuwd of dat ook uw ervaring is.

Dus doe weer mee en stem op de nieuwe stelling!

Weer een goede week gewenst!

Reactie toevoegen

 

Reacties

Geert Sijbring - admicon 13 maart 2018

Uiteraard heeft het geleid tot minder inkomsten, Er is bijna geen klant te vinden die wil betalen voor advies, (alleen wel als ze het huis van hun dromen wil kopen ) die door de steeds veranderde wetgeving geen donder waard is, Garantie tot aan de voordeur , althans dat zijn de gevolgen van diezelfde overheid die ons de maat neemt. Of zijn het toch de maatschappijen zelf ???? Banken zijn er al achter gekomen Veel minder omzet zonder de onafhankelijke adviseur, dus die zoeken weer verbindingen. wordt vervolgt

Meer over
Toename klimaatrisico's wordt schromelijk overdreven

Toename klimaatrisico's wordt schromelijk overdreven

63 procent was het eens met de VVP-stelling van afgelopen week: 'Financieel adviseurs laten zich te veel leiden door angst'. Het aantal stemmers was echter duidelijk...

Stelling van de week

Stelling van de week

Achtenvijftig procent van de 242 stemmers was het eens met de VVP-poll van vorige week: '2.500 euro voor oversluiten hypotheek is reëel'. Waarbij sommige stemmers...

Is 2.500 euro voor oversluiten hypotheek reëel?

Is 2.500 euro voor oversluiten hypotheek reëel?

Verzekeraars hebben volmachten nodig. Met die VVP-stelling van afgelopen week was 67 procent het eens. Daaronder vast veel Gevolmachtigd Agenten...  Eens kijken...

Verzekeraars hebben volmachtkantoren nodig

Verzekeraars hebben volmachtkantoren nodig

Zevenenzestig procent van de 157 stemmers was het eens met de VVP-stelling van afgelopen week 'AFM moet verduidelijken wat nazorg inhoudt'. De behoefte aan verduidelijking...

Nazorg verduidelijken?

Nazorg verduidelijken?

Veel duidelijker had de uitslag van de VVP-poll van afgelopen week niet kunnen zijn: 167 van de 200 stemmers vinden het geen goede zaak dat klanten hun hypotheek...

Stelling van de week

Stelling van de week

De VVP-poll van afgelopen week leverde geen duidelijke ja of nee op. Van de 163 stemmers was 51 procent het eens en 49 procent oneens met de stelling: 'Verzekeraar...