Verreweg meeste beleggingspolishouders nu geactiveerd

Logo Verbond van Verzekeraars

Het Verbond van Verzekeraars heeft de stand van zaken gepubliceerd met betrekking tot het activeren van beleggingspolishouder in de categorie 'Overige polissen'. Bij de minder kwetsbare posten scoren de meeste verzekeraars 99 tot 100 procent. Leidsche (86 procent ) en Generali (91 procent) blijven daarbij achter. Bij de kwetsbare posten heeft een aantal verzekeraars meer werk te verzetten nog. Het laagst scoort SRLEV (67 procent). Overigens betreft het de stand van zaken per 30 september 2017. Dit zijn de meest actueel beschikbare, door de AFM gevalideerde, gegevens. Verzekeraars hebben hun activering na 30 september 2017 onverminderd voortgezet, zodat de score op dit moment hoger zal liggen.

In de andere categorieën zitten de meeste verzekeraars op 100 procent.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Verzekeraars publiceren voortgang bij activeren

Verzekeraars publiceren voortgang bij activeren

​Het Verbond van Verzekeraars heeft een nieuw overzicht gepubliceerd van de voortgang die is geboekt bij het ondersteunen van consumenten bij het maken van een keuze...