Vivat organiseert Weather Damages Prevention Challenge

Regen via Pixabay man met paraplu

Vivat doet een oproep aan start-ups om mee te denken over problemen die ontstaan door het veranderende klimaat. Het doel is om gezamenlijk innovatieve, technologische oplossingen te vinden om weer-gerelateerde schades op de meest impactvolle manier te voorkomen.

Edwin Grutterink, General Manager Schade: “De huidige klimaatverandering gaat gepaard met flinke regen-, hagel- en onweersbuien, maar ook met grote droogte of stevige stormen. Dit leidt steeds vaker tot schades aan onder andere woningen en auto’s. En zorgt voor veel overlast bij onze klanten. Om deze overlast tot een minimum te beperken, komen wij graag in contact met de nieuwste, innovatieve oplossingen om de eigendommen van onze klanten te beschermen.”

Vivat werkt in de Weather Damages Prevention Challenge samen met The Next Web (TNW). 

Iedereen kan een oplossing aandragen voor de challenge. Hieruit worden de meest vernieuwende en bruikbare oplossingen geselecteerd. De genomineerde kandidaten zullen worden uitgenodigd om hun oplossing te pitchen op 27 september 2018, in Amsterdam. De start-ups met de beste oplossingen krijgen een partnership met Vivat, om zo hun oplossing verder te ontwikkelen en uit te rollen bij een van de merken van Vivat (Reaal of nowGo). Bovendien helpen Vivat en TNW met de technische - en procesondersteuning om de samenwerking tot een succes te maken.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Infographic verzekerbaarheid klimaatrisico's

Infographic verzekerbaarheid klimaatrisico's

Het Verbond van Verzekeraars heeft de Infographic verzekerbaarheid klimaatrisico’s gelanceerd op www.verzekeraars.nl/klimaat. In een oogopslag is duidelijk...

Verbond publiceert overzicht van gedekte klimaatrisico’s

Verbond publiceert overzicht van gedekte klimaatrisico’s

Het Verbond van Verzekeraars publiceert volgende week in samenwerking met het ministerie van IenM een overzicht van de gedekte klimaatrisico’s voor particulieren...

DNB focust op beheersing klimaatrisico's

DNB focust op beheersing klimaatrisico's

Beheersing van de klimaatrisico's is een van de speerpunten in het toezicht van DNB in 2019. Andere speerpunten zijn: toezicht houden met geautomatiseerd verworven...

Netatmo wint Weather Damage Prevention Challenge Vivat

Netatmo wint Weather Damage Prevention Challenge Vivat

Netatmo heeft de Weather Damage Prevention Challenge van Vivat gewonnen. Netatmo heeft een weerstation ontwikkeld dat de persoonlijke woonomgeving minutieus in de...

Financiële sector wil beter inzicht in klimaatrisico’s bedrijven

Financiële sector wil beter inzicht in klimaatrisico’s bedrijven

De financiële sector heeft behoefte aan betere gegevens van bedrijven over de financiële impact van klimaatverandering voor hun bedrijfsvoering. De sector...