VVP is jarig en doneert!

Ballonnen via Pixabay

VVP bestaat 75 jaar en daar zijn we trots op. VVP wil deze mijlpaal op een bijzondere manier luister bijzetten. We geven geen verjaardagsfeestje, maar willen samen met de sector geld inzamelen voor een initiatief dat zowel goed is voor de samenleving als voor de financiële sector zelf. Dat goede doel is Kandoor. Tijdens de Dag van het Topadvies van 20 juni jl. werd het startsein van de actie gegeven door VVP-hoofdredacteur Willem Vreeswijk. Nanet Beumer van Kandoor.nl lichtte het initiatief toe..

Kandoor is een maatschappelijk initiatief dat een gidsfunctie vervult voor consumenten met vragen over financiële zaken. Tot nu toe hebben 185 vrijwilligers, ondersteund door machine learning, meer dan 32.000 mensen op weg geholpen. In 2017 bezochten meer dan 1 miljoen mensen Kandoor.nl. Ambitie is om in 2018 250.000 mensen op weg te helpen met hun financiële vraag. Kandoor is op zoek naar financiële support om het succesvolle platform verder uit te rollen en de ambities waar te maken.

VVP doneert 75 procent van elke afgenomen jubileumpagina (speciaal tarief 2.018 euro). Samen met de sector hopen we een heel mooi bedrag bijeen te brengen. Dit bedrag willen we tijdens het VVP Event Communicatie op 28 november in Rotterdam namens alle donateurs overhandigen aan Kandoor. In de decembereditie (de laatste uitgave van VVP dit jaar) zetten we Kandoor en alle donateurs in het zonnetje!

Ondersteun dit geweldige maatschappelijke initiatief! Goed voor Kandoor zelf, goed voor de financiële sector als geheel en een geweldig cadeau voor het albasten jubileum van VVP.

Klik HIER voor meer informatie.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Woekerpolisaffaire lag al op de loer

Woekerpolisaffaire lag al op de loer

Het verwijt aan de levensverzekeraars in de woekerpolisaffaire is, dat ze veel te hoge kosten rekenden in hun beleggingsverzekeringen. Wat daar ook van waar is,...

Provisie is geen gif(t)

Provisie is geen gif(t)

(Uit VVP 06-2018, door redactie) De provisie eruit en een verrichtingentarief. Daarvoor pleitte de Wiardi Beckman stichting in 1971. Zo ver kwam het niet, maar provisie...

Uit 75 jaar VVP: voorlichting

Uit 75 jaar VVP: voorlichting

Ook vroeger vond men dat financieel adviseurs zich meer moeten laten zien bij het publiek. Frans Baneke, zelf financieel adviseur (Baneke Assurantiën, Amsterdam),...

Uit 75 jaar VVP: eiervrouwtje

Uit 75 jaar VVP: eiervrouwtje

Het regelmatige premieverval bij de autoverzekering in een (eier)dop...  Piet van Steensel, directeur Assurantieconcern Stad Rotterdam Anno 1720 in de VVP...

Uit 75 jaar VVP: feestelijke opening van het Verzekeringsgebouw

Uit 75 jaar VVP: feestelijke opening van het Verzekeringsgebouw

Koningin Máxima opende woensdag het verbouwde kantoor van het 40-jarige Verbond, in 1969 deed prins Bernard hetzelfde met het toenmalige kantoor van de gezamenlijke...

Provisie is geen gif(t)

Provisie is geen gif(t)

De provisie eruit en een verrichtingentarief. Daarvoor pleitte de Wiardi Beckman stichting in 1971. Zo ver kwam het niet, maar provisie blijft de gemoederen verhitten. CFD...