Achmea Innovation Fund neemt belang in Onto

Onto - Tesla + Phone

Het Achmea Innovation Fund heeft een belang genomen in Onto, Europa’s grootste abonnementsservice op het gebied van elektrische voertuigen (EV’s). “Deze investering past in onze strategie op het gebied van schone, veilige en slimme mobiliteit”, aldus het concern.

Onto (opgericht in 2017) biedt particuliere en zakelijke gebruikers een makkelijke toegang tot elektrische auto's, zonder langetermijnverplichtingen. Via een maandelijks opzegbaar all-inclusive abonnement krijgen klanten de nieuwste elektrische voertuigen tot hun beschikking, inclusief verzekering, openbaar opladen en onderhoud.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Achmea Innovation Fund van start

Achmea Innovation Fund van start

Het Achmea Innovation Fund, dat op 1 oktober 2019 van start gaat, gaat groeikapitaal verstrekken aan veelbelovende (tech-)ondernemingen, die actief zijn op de strategische...