Adfiz aan leden: "Vul uitvraagformulier WGA-ERD volledig in"

Document via Pixabay

Adfiz wijst haar leden op het belang bij het zogenoemde 'Adfiz-formulier' correct en volledig in te vullen bij offerteaanvragen WGA-ERD. Adfiz: "Maak gebruik van ons uniforme uitvraagformulier. Maak voor elk loonheffingsformulier gebruik van een apart formulier. Vul het uniform uitvraagformulier volledig in. Stuur direct de andere benodigde gegevens mee."

In zijn laatse maandcolumn vroeg Adfiz-directeur Enno Wiertsema aandacht voor de traagheid waarmee aanbieders offertes afleveren voor de WGA eigenrisicoverzekering. Adfiz nu op haar site: "Deze oproep heeft behoorlijk wat losgemaakt onder verzekeraars. Onder andere ASR deed via de vakpers een oproep om er samen voor te zorgen dat offertes sneller geleverd kunnen worden. Deze handschoen pakken we uiteraard graag op. Na input van verzekeraarszijde hebben we daarom een lijstje met tips gemaakt die ervoor moeten zorgen dat je offertes sneller ontvangt. Ondertussen ontvangen wij van leden al signalen dat de eerste aanbieders daadwerkelijk sneller offertes afleveren. Lever jij het uniforme uitvraagformulier volledig en juist ingevuld aan en merk jij dat offertes desondanks toch nog lang op zich laten wachten? Meld het dan via het Meldpunt Adfiz." 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Geen aanvullende wetgeving verwerken gegevens bij  ziekmelding

Geen aanvullende wetgeving verwerken gegevens bij ziekmelding

Minister Dekker vindt aanvullende wetgeving waar het gaat om het vragen naar en het verwerken van gegevens door de werkgever bij een ziekmelding vooralsnog niet...

Nederland stemt tegen nieuwe regels export-WW

Nederland stemt tegen nieuwe regels export-WW

"Het is gelukt om een wachttijd voor het verkrijgen van een Nederlandse WW-uitkering in de regelgeving op te nemen. Maar helaas zijn de verruimde mogelijkheden...

Internetconsultatie wijziging Wet IOW

Internetconsultatie wijziging Wet IOW

Op internet is het wijzigingsvoorstel  van de Wet Inkomensvoorziening oudere werklozen (IOW) gepubliceerd. Het kabinet wil de Wet Inkomensvoorziening oudere...

Geen aanpassing voorwaarden ZW-eigenrisicodragers

Geen aanpassing voorwaarden ZW-eigenrisicodragers

Minister Koolmees ziet geen aanleiding om de voorwaarden voor ZW-eigenrisicodragers aan te passen. Dat antwoordt hij op Kamervragen. De minister: "Op grond van de...

Nieuwe verzuimverzekering een zegen?

Nieuwe verzuimverzekering een zegen?

Minister Koolmees heeft per 20 december 2018 een voorstel gedaan om tot een MKB Verzuim-ontzorg-verzekering te komen. Werkgevers ervaren de loondoorbetaling bij...

Financieel CV voor werkzoekenden

Financieel CV voor werkzoekenden

Minister Koolmees heeft het Financieel CV gelanceerd, een website waar werkzoekenden op individueel niveau kunnen zien welke regelingen en subsidies op hen van toepassing...