Allianz en NN: wees er voor elkaar!

rondetafel virtueel NN en Allianz 2020

Als er één ding is die deze crisis ons leert dan is het wel hoe belangrijk het is om er voor elkaar te zijn. We kunnen veel automatiseren en ons aanpassingsvermogen is groot, maar uiteindelijk gaat het om de relaties die we hebben. Deze tijd maakt ons bewuster van wat er echt toe doet in het leven. De kunst is om dit met zijn allen vast te houden in een leven na corona.

Dit zijn conclusies uit een virtueel rondetafelgesprek van het New Financial Magazine met directieleden Annemieke Visser-Brons (Nationale-Nederlanden), Paul Möller (Allianz Benelux) en de Young Professionals van beide verzekeraars: Lydia van Puijenbroek en Salma Rehman namens Allianz en Marc Hummelink en Lous Schneider-van Suijlekom namens Nationale-Nederlanden.

Het virtuele rondetafelgesprek ging onder meer over hoe de deze heftige tijd wordt beleefd, welke impact corona heeft op het persoonlijk leven en op het werk, hoe thuiswerken bevalt, hoe je de juiste balans vindt tussen privé en werk en wat je zou willen meenemen in een leven na corona. “We zullen blijven meemaken – en misschien wel op nog grotere schaal – dat mensen ziek worden, financieel in de problemen komen en zorgen hebben over hun gezin en hun kinderen. We hebben elkaar meer dan ooit nodig, zeker in een tijd dat je elkaar niet meer kunt vasthouden. Neem de tijd voor elkaar, luister oprecht en laten we elkaar blijven helpen”, aldus één van de deelnemers.

Het New Financial Magazine is een uitgave van de stichting New FInancial Forum. De wintereditie 2020 heeft als thema 'We kunnen beter!', ontleend aan het essay ‘We Can Do Better Than This’ van filosoof en auteur Charles Eisenstein. Zie het exclusieve interview met hem in het New Financial Magazine.

De wintereditie van het New Financial Forum is een lichtpunt in deze tijden. Het biedt volop positieve vooruitzichten en inzichten. Lees bijvoorbeeld het interview 'Er is altijd een oplossing' met actuaris Amba Zeggen (Risk & Governance), het essay van investeerder en financieel activist Eline Hesse (over duurzaam investeren na corona), het krachtige betoog van Kaj Morel over betekenisvol ondernemen, het interview met welzijnseconoom Katherine Trebeck over de Nederlandse financiële sector als mogelijke aanjager van de welzijnseconomie en de visie van Diana Zandbergen op de waarden binnen de financiële sector. 

Dit en nog veel meer inspiratie en best practices in de wintereditie van het New Financial Magazine.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Wees er juist voor de ondernemer als het tegenzit

Wees er juist voor de ondernemer als het tegenzit

Durf als financieel dienstverlener het gesprek aan te gaan met ondernemers, als je merkt dat ze het moeilijk hebben. En hoe eerder je dat doet, hoe beter. Als problemen...

Gevolgen COVID-19 op MKB en de rol van adviseurs (laatste inschrijfmogelijkheid)

Gevolgen COVID-19 op MKB en de rol van adviseurs (laatste inschrijfmogelijkheid)

"Hoe los je de achterstand bij de Belastingdienst, de verhuurder of bijvoorbeeld de bank op? Doorgaan na de coronacrisis staat centraal in ons webinar van dinsdag...

Consumentenbond bereikt akkoord met Allianz over woekerpolissen

Consumentenbond bereikt akkoord met Allianz over woekerpolissen

De Consumentenbond en Allianz zijn het eens geworden over een compensatieregeling voor een groep consumenten met woekerpolissen. Het gaat om beleggingsverzekering...

Satish Kumar opent nieuw hoofdstuk New Financial Forum

Satish Kumar opent nieuw hoofdstuk New Financial Forum

Satish Kumar opent op 23 april om 14.00 een nieuw hoofdstuk van de stichting New Financial Forum. Kumar geeft tijdens de virtuele chat fire ‘New Economy -...

"Écht luisteren om nieuwe Utøya’s te voorkomen"

"Écht luisteren om nieuwe Utøya’s te voorkomen"

“Als we er niet in slagen om ons te verbinden met mensen die (extreem) anders denken, wanneer het ons niet lukt om gesprekken met hen te voeren, oprecht naar...

“Wij spreken verzekeraars er ernstig op aan als regels leidend zijn”

“Wij spreken verzekeraars er ernstig op aan als regels leidend zijn”

”Bedrijven in de financiële sector zijn er in de eerste plaats voor hun klanten en zijn er niet om zoveel mogelijk producten te verkopen of zo veel mogelijk...

Nieuwe economie centraal in lente-editie New Financial Magazine

Nieuwe economie centraal in lente-editie New Financial Magazine

‘Nieuwe economie’ is het zeer passende thema van de lente-editie van het New Financial Magazine, een uitgave van het New Financial Forum. Niet alleen...

New Financial Forum lanceert Academy en Activators

New Financial Forum lanceert Academy en Activators

De urgentie om samen te bouwen aan een nieuwe economie die de samenleving dient, is groter dan ooit. De stichting New Financial Forum gaat haar (inter)nationaal...

Vanuit een solide basis naar gezamenlijke groei

Vanuit een solide basis naar gezamenlijke groei

(Partner in Kennis NN in katern 'Volmachten vol in bedrijf!' in VVP 1-2021) De afgelopen jaren werkte Nationale-Nederlanden hard aan de toekomstbestendigheid van...

Knibbe (NN): “Signaalfunctie adviseurs in coronacrisis van groot belang”

Knibbe (NN): “Signaalfunctie adviseurs in coronacrisis van groot belang”

“Adviseurs hebben een belangrijke signaalfunctie als het gaat om bedrijven die als gevolg van de coronacrisis in zwaar weer dreigen te komen. Op dit moment...