Anva lanceert Anva Hub

Vrouwen achter beeldscherm kantoor via Pixabay

Anva lanceert tijdens het Anva Fest op 17 april Anva Hub, een nieuw cloudplatform. Het platform biedt apps waarmee gebruikers werkprocessen zo efficiënt mogelijk kunnen uitvoeren en gegevens kunnen distribueren. Nieuwe functionaliteit wordt in de toekomst uitsluitend uitgeleverd op Anva Hub. In de overgangsfase is de bestaande Anva-software naadloos geïntegreerd met het nieuwe platform.

Op dit moment zijn recente productinnovaties als Anva Rules, Anva Postbus en Anva Analytics beschikbaar als app op het platform. Daarnaast beschikt het platform over een telefoniekoppeling, de Adresscan Webservice van Infofolio en andere koppelingen met databronnen zoals voertuiggegevens, postcodeservice (BAG) en KVK-gegevens. Ook de veilige chatapplicatie Safebay is geïntegreerd en op korte termijn wordt een hypothekenmodule met HDN-uitwisseling toegevoegd.

Anva: "Veranderende klantbehoeften en technologische ontwikkelingen zorgen ervoor dat distributiekanalen
verschuiven. Consumenten stellen andere eisen aan communicatie, dienstverlening en aan de manier waarop zij verzekerd willen zijn. Daarnaast verhogen wet- en regelgeving en risicodragers de druk op administratieve processen en de omzet. Door de consolidatie in de markt groeien de klanten van Anva flink en de volumes die zij verwerken worden steeds hoger. Een kortere time-to-market, procesoptimalisatie, proactieve service en hoge performance zijn essentieel. Op basis van die ontwikkelingen besloten wij om een nieuw platform te realiseren dat in die behoeften kan voorzien. Nu, en in de toekomst.

"Het platform is ontwikkeld op basis van microservice-architectuur waarbij gebruik wordt gemaakt van de diensten van Amazon Web Services (AWS). Deze technologie brengt diverse voordelen met zich mee op het gebied van schaalbaarheid, security en connectiviteit. Anva is hiermee in staat om sneller en vaker, kleinere onderdelen van de software te releasen waardoor gebruikers eerder over nieuwe functionaliteit kunnen beschikken. Anva kan hierdoor sneller inspelen op veranderende ontwikkelingen, securityeisen en wet- en regelgeving. Dankzij de schaalbaarheid van het platform geeft Anva Hub bovendien betere en hogere performance als dat nodig is. De capaciteit wordt zo efficiënt mogelijk gebruikt doordat er wordt opgeschaald bij hoge volumes of grote drukte en in rustige tijden gebeurt het omgekeerde."

 

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Break-out sessies VIP-Congres 4 juli (deel 1)

Break-out sessies VIP-Congres 4 juli (deel 1)

Het VVP Innovatie Platform (VIP) organiseert op 4 juli samen met de Stichting Contactgroep Automatisering het VIP-Congres ACT NOW!, het grootste Fin- & Insurevent...

Nieuwe innovatiebijeenkomst Verbond, ANVA en Doccle

Nieuwe innovatiebijeenkomst Verbond, ANVA en Doccle

Het Verbond van Verzekeraars, ANVA en Doccle organiseren op 27 januari 2023 van 14.00 uur tot 16.00 uur bij het Verbond in Den Haag een verkennende bijeenkomst over...

Sectoroverstijgende innovatiebijeenkomst Verbond, ANVA en Doccle

Sectoroverstijgende innovatiebijeenkomst Verbond, ANVA en Doccle

Het Verbond van Verzekeraars, ANVA en Doccle organiseren op 15 december 2022 van 15.00 uur tot 17.00 uur bij het Verbond in Den Haag een sectoroverstijgende bijeenkomst...

ANVA: "Financieel advies gemakkelijker en goedkoper beschikbaar stellen"

ANVA: "Financieel advies gemakkelijker en goedkoper beschikbaar stellen"

“De behoefte aan financieel advies bij organisaties en consumenten is groot en zal de komende jaren nog meer gaan groeien.” Aldus Max Mouwen, de nieuwe...

Praktijksessies innovatie-event 5 juli nader belicht (deel 8)

Praktijksessies innovatie-event 5 juli nader belicht (deel 8)

Het VVP Innovatie Platform (VIP) organiseert op 5 juli samen met de Stichting Contactgroep Automatisering het VIP-Event Be the change!, het grootste Fin- &...

Hét financiële platform in snel veranderend landschap

Hét financiële platform in snel veranderend landschap

(Partner in Kennis ANVA in VVP Special Cruciaal Beroep 2021). Lag in het verleden de focus bij ANVA vooral op de grotere kantoren, daar komt nu verandering in,...

Max Mouwen nieuwe algemeen directeur ANVA

Max Mouwen nieuwe algemeen directeur ANVA

Max Mouwen is benoemd tot algemeen directeur van ANVA. Hij volgt per 1 december Roel van Dijk op, die eerder dit jaar bekend maakte na ruim dertien jaar het stokje...

Extreem dichtbij en ongelooflijk digitaal

Extreem dichtbij en ongelooflijk digitaal

(Rondetafelgesprek in VVP-special 'Adviesvak als cruciaal beroep'). Het intermediair groeide het afgelopen decennium onmiskenbaar in zijn of haar adviesrol. Financieel...

Adviesgroep De Vogel winnaar VVP Advies Award 2021

Adviesgroep De Vogel winnaar VVP Advies Award 2021

Adviesgroep De Vogel is de winnaar van de VVP Advies Award 2021. Het op Goeree-Overflakkee gevestigde kantoor kreeg de meeste stemmen tijdens de finaleronde in de...

Bepaal vanmiddag wie de Advies Award 2021 wint

Bepaal vanmiddag wie de Advies Award 2021 wint

Woon de spectaculaire, korte live-uitzending van de finale van de Advies Award 2021 bij en bepaal wie zich het meest klantvriendelijke advieskantoor van 2021 mag...