AS Support introduceert hypotheekmodule ‘Rente-alert'

Rien Eyzenga 2019

AS Support heeft zijn aanbod uitgebreid met de nieuwe hypotheekmodule 'Rente-alert'. "Deze allernieuwste module zorgt ervoor", aldus AS Support, "dat iedere relatie die in de database staat ingevoerd, iedere zaterdagochtend om 08.00 uur van zijn adviseur een bericht ontvangt met de laatste ontwikkelingen op het rentefront. Keurig in de huisstijl van de adviseur. In die mail een overzicht van de laagste rentes van dat moment, de mogelijkheid een heldere grafische weergave te bekijken van de renteverwachting en de mogelijkheid gelijk vanuit de e-mailbox vragen te stellen. De vragen worden vervolgens in dezelfde seconde aan de adviseur gemaild, zodat deze ook direct zou kunnen reageren."

Rien Eyzenga, oprichter van AS Support: "Voor veel consumenten is het rentetarief nog steeds de belangrijkste reden om een afspraak te maken voor een hypotheekadvies. Maar hoe laat je als hypotheekadviseur zien dat juist jouw kantoor precies weet waar die laagste rente gevonden kan worden? Sterker nog, hoe zorg je ervoor, dat jouw kantoor als eerste wordt gebeld voor een hypotheekadvies? Eigenlijk kan dat alleen maar indien de consument constant op de hoogte wordt gehouden van de renteontwikkelingen."

Reactie toevoegen

 
Meer over
AS Support stelt Risicoscanner tijdelijk gratis beschikbaar

AS Support stelt Risicoscanner tijdelijk gratis beschikbaar

AS Support stelt de Risicoscanner twee maanden lang gratis aan alle zelfstandige financieel adviseurs beschikbaar. "Door het ellendige coronavirus wordt het voor...

AS Support lanceert Risicoscanner

AS Support lanceert Risicoscanner

"Met de Risicoscanner inventariseert de adviseur bij zijn klant echt in één keer vrijwel alle particuliere risico's." Aldus AS Support bij de lancering...

"Zorgplicht is meer dan premies vergelijken"

"Zorgplicht is meer dan premies vergelijken"

"Zorgplicht is meer dan premies vergelijken." Aldus AS Support bij de aankondiging van de Risicoscanner die zij half november verwacht te lanceren. Oprichter Rien...