Automotive Insurance Nederland neemt zakelijke portefeuilles over van DFM Verzekeren

Volkswagen grille via Pixabay

Automotive Insurance Nederland neemt de zakelijke portefeuilles over van DFM Verzekeren, onderdeel van Volkswagen Pon Financial Services. De laatste kondigde onlangs aan te stoppen met het aanbieden van deze verzekeringen, waaronder garageverzekeringen, wagenparkverzekeringen, MAN truckverzekeringen, brand- en inkomensverzekeringen. De overdracht geldt per 1 april.

Automotive Insurance Nederland is opgericht door vier buitendienstmedewerkers van DFM Verzekeren: René Bisschop, Ben Struijk, Ralf Verhagen en Erik Klaren.

Reactie toevoegen

 
Meer over
VVS Assuradeuren afgebouwd

VVS Assuradeuren afgebouwd

Volkswagen Pon Financial Services (VWPFS) heeft de samenwerking met onafhankelijke tussenpersonen per 1 januari beëindigd. Dit betekent dat verzekeringen na...