Bergman Finance kiest voor VKG

Jacco Bergman 2019

Bergman Finance gaat haar administratieve werkzaamheden uitbesteden aan VKG. Focus komt primair te liggen op de groeiende behoefte van bedrijven/ondernemers en consumenten aan advies en onderhoud.

Bergman Finance is een landelijk werkende financieel dienstverlener met vestigingen in Houten, Nieuwegein en Vianen. De onderneming is actief op het gebied van financiële planning, verzekeringen, hypotheken, pensioenen en financiële begeleiding bij echtscheidingen. Jacco Bergman: “Wij ervaren dat steeds meer mensen behoefte hebben aan advies. Dat advies gaat allang niet meer over alleen verzekeringen. Door de jaren heen zijn er nieuwe aandachtsgebieden gekomen zoals financiële planning, hypotheken en financiële begeleiding bij echtscheiding. Ook voor de komende jaren zien wij nieuwe adviesgebieden ontstaan bijvoorbeeld rondom duurzaamheid, maar ook advies gericht op de sterk groeiende groep senioren. Vanuit de vertrouwenspositie die wij voor onze relaties innemen, willen wij hen breed blijven ondersteunen waarbij wij onze onderscheidende kracht zoeken in de kwaliteit van advies. Door nu de administratieve werkzaamheden te gaan uitbesteden aan VKG verwachten we veel meer tijd te krijgen voor datgene waarvoor onze klanten ons het meest waarderen en dat is advies.”

Bergman kijkt met zorg naar de kwaliteit van veel aanbieders. "We zien concentraties waarbij vertrouwde zakenpartners verdwijnen. Daarbij vindt vaak een uitstroom plaats van mensen met 'echte' kennis en een versmalling van het assortiment van producten. Aanbieder en financieel adviseur zijn eigenlijk communicerende vaten. Gaat het bij een aanbieder wat minder goed, dan moet de financieel adviseur zich extra inspannen om deze teruglopende kwaliteit in dienstverlening aan de consument te compenseren. In onze bedrijven zagen wij al een poos dat we steeds meer tijd kwijt zijn aan administratieve processen en daardoor te weinig tijd overhielden voor dat waar onze klanten ons het meest voor waarderen: luisteren naar de klant en vervolgens adviseren.”

 

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Start up... Kempen Advies

Start up... Kempen Advies

Jonge professionals willen het vaak nét even anders doen dan hun voorgangers. Ze zoeken de grenzen op, leren met vallen en opstaan en ontdekken uiteindelijk...

Met VKG Portefeuille Match staat u sterker!

Met VKG Portefeuille Match staat u sterker!

(Kennisartikel VKG) Het Nederlandse onafhankelijke intermediair is ijzersterk. Het grootste deel bestaat uit kleinschalige ondernemingen die onderdeel uitmaken...

Start up

Start up

Jonge professionals willen het vaak nét even anders doen dan hun voorgangers. Ze zoeken de grenzen op, leren met vallen en opstaan en ontdekken uiteindelijk...

Maximale pakketkorting VKG naar 12 procent

Maximale pakketkorting VKG naar 12 procent

De maximale pakketkorting van VKG voor zowel zakelijke als particuliere verzekeringen wordt verhoogt tot maximaal 12 procent. Ook is pakketkorting beschikbaar voor...

Best practice: verbouwen met je adviestent open

Best practice: verbouwen met je adviestent open

Een best practice ‘Verbouwen met de tent open’ met adviseur Han Versantvoort (Calvo Advies) en Jelle Bartels (Next Step Factory). Daarmee opent het VVP...

VKG winnaar Adviescampagne 2019

VKG winnaar Adviescampagne 2019

De campagne ‘De klant vertelt’ van VKG is de winnaar van de VVP Adviescampagne 2019. Dit maakte juryvoorzitter en Adfiz-directeur Enno Wiertsema bekend...

VKG winnaar Adviescampagne 2019

VKG winnaar Adviescampagne 2019

De campagne ‘De klant vertelt’ van VKG is de winnaar van de VVP Adviescampagne 2019. Dit maakte juryvoorzitter en Adfiz-directeur Enno Wiertsema bekend...

VKG breidt BedrijvenOpvangPolis uit

VKG breidt BedrijvenOpvangPolis uit

VKG breidt heeft haar BedrijvenOpvangPolis uitgebreid met glasverzekering en beroepsaansprakelijkheid. De bij VKG aangesloten adviseurs kunnen nu ook de zakelijke...

VKG vernieuwt aanvraagproces BedrijvenOpvangPolis

VKG vernieuwt aanvraagproces BedrijvenOpvangPolis

VKG heeft het digitaal aanvraagproces voor de BedrjivenOpvangPolis vernieuwd, zo werd bekend gemaakt tijdens het VKG Podium, dat werd bezocht door 300 adviseurs....

VKG vernieuwt online berekenen en afsluiten zakelijke verzekeringen

VKG vernieuwt online berekenen en afsluiten zakelijke verzekeringen

"Om ondernemers een goed advies op maat te kunnen geven is niet alleen een zeer breed aanbod nodig maar ook de flexibiliteit om verzekeringen van verschillende verzekeraars...