Bijna verdubbeling beheerd vermogen Zwitserleven PPI

Arjan van Zanten 2020

De Zwitserleven PPI zag in 2019 het beheerd vermogen stijgen van 302 miljoen euro naar 581 miljoen euro en het premievolume steeg met 45 procent naar 159 miljoen euro. De PPI bedient inmiddels meer dan 2100 werkgevers en ruim 52.000 deelnemers.

Arjen van Zanten, directeur PPI Zwitserleven: “We zijn trots op deze groei, vooral omdat wij één van de jongste PPI’s zijn. Wij hebben vanaf de start het beheerd vermogen ieder jaar bijna weten te verdubbelen. Wij willen deelnemers meer gaan betrekken bij hun pensioen zodat ze inzicht krijgen in hun keuzemogelijkheden - bijvoorbeeld om bij te sparen - en hen stimuleren vaker in te loggen op MijnZwitserleven, hun persoonlijke pensioenpagina.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Zwitserleven PPI lanceert white label-tool voor adviseurs

Zwitserleven PPI lanceert white label-tool voor adviseurs

Zwitserleven PPI heeft een white label-tool voor adviseurs gelanceerd. De tool stelt adviseurs in staat, om via de eigen website en onder het eigen merk, een laagdrempelige...

Zwitserleven PPI toont vijftig procent groei

Zwitserleven PPI toont vijftig procent groei

Ondanks de sterke concurrentie op de beschikbare-premieregeling heeft de Zwitserleven PPI een flinke groei weten te realiseren. Het premievolume groeide in het eerste...