Callas Credit Life: herlancering als Credit Life

Perry Dizij (Callas Credit Life)

Vijf jaar nadat Credit Life Callas overnam is de volledige samensmelting voltooid en kondigt Callas Credit Life zijn herlancering aan als Credit Life. Perry Dizij, directeur van Credit Life: “Deze stap is het eindpunt van een ontwikkeling die in 2011 begon, toen Credit Life besloot haar activiteiten in de Nederlandse markt flink uit te breiden. De volledige integratie van Callas in Credit Life maakt ons tot verzekeraar en administrateur in één. Voor intermediairs en hun klanten biedt dit meer stabiliteit en zekerheid. Met deze stap geven wij bovendien als verzekeraar het duidelijke signaal af dat wij in de Nederlandse markt zijn om hier ook te blijven.”

Nadat Credit Life, onderdeel van de RheinLand Versicherungsgruppe, zijn activiteiten in de Nederlandse verzekeringsmarkt in 2011 sterk begon op te voeren, nam het in 2016 Callas over (waarmee het toen al nauw samenwerkte). Callas bleef aanvankelijk naast het verkoopkanaal ook de administratie voor zowel Credit Life als andere verzekeraars doen. De operationele samenwerking werd stapsgewijs steeds hechter en in maart dit jaar werden de twee bedrijfsonderdelen en hun circa 60 medewerkers in één bedrijfspand samengebracht in Amstelveen (het voormalige Callas-pand).

Naast de woonlastenverzekering, waarin het bedrijf volgens eigen zeggen marktleider is, biedt Credit Life onder andere ook inkomensgarantieverzekeringen en overlijdensrisicoverzekeringen. Dizij kondigt “nieuwe en vernieuwde verzekeringen aan. De eerste staan voor dit voorjaar gepland.”

Bijzonder kenmerk van Credit Life is dat zij als enige verzekeraar in betalingsbeschermingsproducten in Nederland de medische acceptatie zelf doet, in eigen huis. Dizij: “Contact met verzekerden loopt niet via externe partijen maar rechtstreeks met onze eigen medische afdeling.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Credit Life vernieuwt Inkomensgarantie met indexatie en driejaarlijkse update

Credit Life vernieuwt Inkomensgarantie met indexatie en driejaarlijkse update

Credit Life introduceert een gewijzigde Inkomensgarantie waarbij de verzekeraar, volgens eigen zeggen als eerste in de markt, de mogelijkheid biedt tot indexatie...

Callas Credit Life maakt woonlastenverzekering ruimer

Callas Credit Life maakt woonlastenverzekering ruimer

Callas Credit Life heeft de dekking van zijn woonlastenverzekering aanmerkelijk verruimd. De beroepsdekking is uitgebreid en de maximale looptijd verhoogd tot een...

Klant in verhaal meenemen

Klant in verhaal meenemen

De AOV is geen populair onderwerp bij hypotheekgesprekken. Klanten hebben hun droomhuis voor ogen, dan kan het voor een financieel adviseur lastig zijn de droom...

Onmisbaar missiewerk

Onmisbaar missiewerk

(Rondetafel met kennispartners in VVP-special 'Verzekerd van je huis!') ‘Verzekerd van je huis’ is het overkoepelend thema van deze VVP-special, maar...

'Verzekerd van je huis!': spotlight op ORV en hypotheekbescherming

'Verzekerd van je huis!': spotlight op ORV en hypotheekbescherming

ORV en hypotheekbescherming vormen de onderwerpen van de nieuwe VVP-special ‘Verzekerd van je huis!’, oplossingen die het verdienen om door de adviseur...

Callas en Credit Life verruimen dekking en verlagen premie

Callas en Credit Life verruimen dekking en verlagen premie

Callas en Credit Life verruimen de dekking en verlagen de premie van hun woonlastenverzekering. De looptijd is niet meer beperkt tot maximaal 30 jaar maar alleen...

Callas en Credit Life verruimen inkomensgarantie

Callas en Credit Life verruimen inkomensgarantie

Callas en Credit Life hebben hun inkomensgarantie verruimd om tegemoet te komen aan de vraag naar inkomenszekerheid in het geval van arbeidsongeschiktheid. Het maximaal...

Callas en Credit Life introduceren ORV met systeem voor medische acceptatie: MyCreditLife

Callas en Credit Life introduceren ORV met systeem voor medische acceptatie: MyCreditLife

De nieuwe Callas Credit Life Overlijdensrisicoverzekering is gekoppeld aan een medisch traject dat grotendeels geautomatiseerd is en een versnelde doorlooptijd heeft....

Consumentenbond prijst Woonlastenverzekering Credit Life

Consumentenbond prijst Woonlastenverzekering Credit Life

De Consumenten noemt de Woonlastenverzekering van Credit Life International, die samen met Callas op de markt wordt gebracht, de beste in Nederland. Volgens de Consumentenbond...