Campagne om meer Adfiz-leden aan te sluiten op Aplaza

Kantoor via Pixabay 2

Adfiz en Aplaza starten een campagne om meer Adfiz-leden aan te sluiten en zo de ketenefficiency te versnellen. Door nu in te zetten op een versnelling in de aansluiting van intermediairs verwachten Adfiz en Aplaza de groei bij zowel adviseurs als aanbieders – zijnde verzekeraars en serviceproviders – te versnellen.

Adfiz en Aplaza benadrukken het belang dat ook verzekeraars en serviceproviders blijven investeren in verdere aansluiting op het Aplaza-platform. "Duidelijk is dat de belangrijkste stap naar ketenefficiency de bereidheid is om echt te investeren. Daarbij is het noodzakelijk dat alle betrokken partijen hun steentje bijdragen."

De meeste softwareleveranciers zijn inmiddels aangesloten en met de partijen die nog niet zijn aangesloten, is Aplaza in overleg. Ook het deel van de markt dat actief gegevens uitwisselt via Aplaza groeit. Daarbij gaat het om gegevensuitwisseling van (digitale) documenten, berichten (prolongatie- en mutatieberichten) en transacties (offerte, aanvraag en mutatie). 

Omdat de achtergrond om niet aan te sluiten verschilt per kantoor hebben Adfiz en Aplaza ervoor gekozen om Adfiz-leden die nog geen gebruiker zijn één op één te benaderen. "Per kantoor gaat bekeken worden wat er nodig is om eventuele drempels weg te nemen en aan te sluiten."

Meer dan de helft van de Adfiz-leden is al aangesloten op Aplaza. 1Gebruik maken van Aplaza bespaart volgens eigen zeggen jaarlijks gemiddeld 1.041 manuren oftewel ruim 0,5 fte.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Aplaza en Verne aangesloten bij Contactgroep Automatisering

Aplaza en Verne aangesloten bij Contactgroep Automatisering

Aplaza en Verne Business Excellence hebben zich aangesloten bij de Stichting Contactgroep Automatisering. De stichting werd in 2016 opgericht met twee doelen. Enerzijds...

Gedragscode collectiviteiten aangepast

Gedragscode collectiviteiten aangepast

Adfiz heeft haar Gedragscode Onafhankelijk Collectief Zorgadvies, beter bekend onder de naam ‘Gedragscode collectiviteiten’ aangepast. De belangrijkste...

Experimenteren met IBM Watson

Experimenteren met IBM Watson

Adfiz doet het komende jaar samen met leden mee aan diverse innovatiepilots en -experimenten. Voor de Ken-je-Vak! serie van VVP doet de branchevereniging verslag...

Ook Adfiz tegen aantasten eerbiedigende werking

Ook Adfiz tegen aantasten eerbiedigende werking

Ook Adfiz is faliekant tegen morrelen aan de eerbiedigende werking voor provisie bij contracten gesloten voor invoering van het provisieverbod in 2013. Adfiz-directeur...

Adfiz-leden: vooral groei op zakelijke markt

Adfiz-leden: vooral groei op zakelijke markt

Zeventig procent van de Adfiz-leden zag de omzet vorig jaar groeien. Dit met gemiddeld negen procent. Dat blijkt uit de 'Nieuwjaarspeiling' van Adfiz. Met name de...

Adfiz: "Maatvoering in gedrang bij wijziging vierde anti-witwasrichtlijn"

Adfiz: "Maatvoering in gedrang bij wijziging vierde anti-witwasrichtlijn"

"Een kleine financiële dienstverlener die de verplichting heeft een grote internationaal opererende verzekeraar te controleren is een papieren werkelijkheid."...