Centraal Beheer: “In onze ambitie zijn adviseurs onmisbaar”

Angela Eijlander 2018

Centraal Beheer heeft ambitie om flink te groeien in het woondomein, in samenwerking met adviseurs. Aldus de aanbieder bij de lancering woensdag van de Leef Hypotheek, die de Thuis Hypotheek vervangt.

Angela Eijlander, senior manager Financiële Diensten bij Centraal Beheer: “In onze ambitie zijn de adviseurs onmisbaar. Samen maken we de wereld van hypotheken begrijpelijk en makkelijk voor onze klanten. We werken dan ook nauw met adviseurs samen, bijvoorbeeld door gezamenlijk onze voorwaarden, acceptatiecriteria, processen en service te verbeteren. Zo hadden we laatst onze eerste (coronaproof) adviseursarena op kantoor in Apeldoorn. Door de krachtenbundeling binnen Achmea kunnen we onze adviseurs nog beter bedienen

De Leef Hypotheek is een eerste mijlpaal vanuit de krachtenbundeling binnen het nieuwe hypotheekbedrijf van Achmea, dat 1 oktober van start ging.

Kenmerken van de Leef Hypotheek: automatisch een lagere rente als de klant voldoende aflost; 100 procent boetevrije aflossing als de aflossing uit eigen middelen is; de mogelijkheid om een keer in de twaalf maanden rente te middelen; de mogelijkheid de rente mee te nemen bij een verhuizing; de mogelijkheid voor de klant om real time zijn gegevens te downloaden en als PDF met de adviseur te delen; de mogelijkheid om tot 106 procent van de marktwaarde te financieren voor verduurzamen; één partij waarmee de klant direct alles in en rond zijn woning regelt (Klushulp, zonnepanelen, verzekeringen, etcetera). Daarnaast biedt de Leef Hypotheek extra mogelijkheden op het gebied van duurzaamheid.

Eijlander: “Klanten die een huis kopen, beginnen niet bij een hypotheek. Voor en na dit moment zijn er tal van vragen en behoeftes. Wij willen relevant zijn in het hele proces dat een klant door gaat, van dromen tot wonen. Wij bieden daarin nu al een heel palet aan oplossingen. Van de Hypotheekacademie, de zonnepanelen tot de Klushulp die de laatste plinten legt. Maar natuurlijk ook de overlijdensrisicoverzekering en woonverzekeringen. Vanzelfsprekend zijn hypotheken daar een heel belangrijk onderdeel van en daar hebben we grote ambities op.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Corona leidt tot andere woonwensen

Corona leidt tot andere woonwensen

De coronaperiode heeft ertoe geleid dat veel Nederlanders andere woonwensen hebben gekregen, aldus onderzoek van Memo2 in opdracht van Centraal Beheer onder 1405...

Woondromen waarmaken doen we samen!

Woondromen waarmaken doen we samen!

(Partner in Kennis Centraal Beheer in katern 'Hypotheken van nu!' in VVP 6-2020) “De afgelopen jaren heb ik binnen de hypotheekmarkt veel zien veranderen....

Mogelijkheden financiering verduurzaming woning veelal onbekend

Mogelijkheden financiering verduurzaming woning veelal onbekend

Nagenoeg alle huizenkopers zijn bereid hun woning te verduurzamen, maar slechts de helft kent de opties om de verduurzaming te financieren, zo blijkt uit onderzoek...

Veel Nederlanders besteden dit jaar vakantiegeld aan woning

Veel Nederlanders besteden dit jaar vakantiegeld aan woning

Bijna 40 procent van de Nederlanders gebruikt dit jaar een deel van het vakantiegeld voor de woning, aldus onderzoek in opdracht van Centraal Beheer. De verzekeraar:...

Interactieve topsessie voor (advies)ondernemers

Interactieve topsessie voor (advies)ondernemers

De Stichting New Financial Forum organiseert op 26 mei samen met ondernemers Jacqueline Zuidweg (Zuidweg & Partners en MKB Doorstart), Ralph van Dam (Centraal...

Centraal Beheer breidt Duurzaam Woongemak uit

Centraal Beheer breidt Duurzaam Woongemak uit

Centraal Beheer breidt de dienst Duurzaam Woongemak uit met woningisolatie. Jaap de Groot, Business Development manager bij Centraal Beheer: "Daarmee bieden we iedereen...

Centraal Beheer opent webwinkel voor ondernemers

Centraal Beheer opent webwinkel voor ondernemers

Centraal Beheer introduceert de ‘Ondernemerswinkel’. Een platform met zakelijke dienstverlening voor ondernemers, zzp-ers en bedrijven. Zoals juridische...

Helft getrouwden denkt niet na over financiën bij scheiding

Helft getrouwden denkt niet na over financiën bij scheiding

Meer dan de helft van de getrouwden of mensen met een geregistreerd partnerschap denkt nooit na over de financiële situatie, in het geval ze onverhoopt uit...

Keurmerk MKB Verzuim-ontzorgverzekering voor Centraal Beheer

Keurmerk MKB Verzuim-ontzorgverzekering voor Centraal Beheer

Centraal Beheer heeft het keurmerk MKB Verzuim-ontzorgverzekering ontvangen. Deze nieuwe verzuimverzekering inclusief arbodienstverlening is het resultaat van afspraken...

Ga in gesprek met H.M. Koningin Máxima

Ga in gesprek met H.M. Koningin Máxima

Centraal Beheer en nlgroeit organiseren op 19 september het regio-event 'Gelderland Groeit'. Speciale gast is H.M. Koningin Máxima. Het gratis event, dat...