CFD introduceert Assurantie Transparantie Pakket

Document via Pixabay

CFD heeft een pakket ontwikkeld met alles dat een kantoor nodig heeft om de actieve provisietransparantie bij particuliere schadeverzekeringen in te vullen.In het pakket adresseert CFD met EXPRESS Service Verzekeringen een elders genoemd bezwaar tegen haar aanpak van uitsluitend werken met de exacte provisie in de offerte en nooit het fijnmazig gemiddelde toe te passen.

Het Assurantie Transparantie Pakket (ATP) bestaat uit vier onderdelen:

Digitale brochure
CFD: "Deze brochure is ontwikkeld om prospects en klanten inzicht te geven in de unieke dienstverlening van verzekeringskantoren. Er wordt een vergelijk gemaakt met de dienstverlening van DHZ-aanbieders om goed het verschil te laten zien. Voor de lezer wordt direct duidelijk waarom een onafhankelijk verzekeringskantoor de betere keuze is." Bekijk hier de brochure.

Geactualiseerde CFD-leidraad provisietransparantie schadeverzekeringen
CFD: "Deze leidraad is een vervanging van de eerder door ons gepubliceerde leidraad. Toegevoegd zijn adviezen over prolongatie, overname van verzekeringen van een ander kantoor en standaard teksten die je kunt opnemen in de offerte."

EXPRESS Service Verzekeringen
CFD: "Soms vraagt je klant je met spoed een verzekering te regelen en is er onvoldoende tijd om dienstverlening en provisietransparantie volledig en nauwkeurig te kunnen toelichten. Met het document EXPRESS Service Verzekering los je dit eenvoudig op met je klant. Dit document is door CFD ontwikkeld en exclusief in dit pakket verkrijgbaar."

Dienstenkaart.
CFD: "Met de Dienstenkaart wordt alle informatie over jouw kosten en dienstverlening, voor alle diensten die je levert (inclusief verzekeringen) teruggebracht tot één A4. De Dienstenkaart helpt kantoren om het gesprek over kosten versus dienstverlening makkelijker te maken."

Twee versies

Het ATP is beschikbaar in twee versies

Pakket A (39,50 euro exclusief BTW). De Digitale brochure, Dienstenkaart en het document EXPRESS Service Verzekeringen worden in de orginele formats geleverd. Het kantoor kan zelf kantoorgegevens toevoegen en eventueel teksten aanpassen. De CFD-leidraad is in PDF-vorm.

Pakket B (59,50 euro exclusief BTW). CFD zorgt voor de personalisering met kantoorgegevens en kosten voor de dienstverlening in de Dienstenkaart en de Digitale brochure. Deze worden in PDF format aangeleverd, evenals de CFD-leidraad. Het EXPRESS Service Verzekeringen document wordt in Word aangeleverd. 

 

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Adfiz: kennisportaal Actieve Provisietransparatie geüpdatet

Adfiz: kennisportaal Actieve Provisietransparatie geüpdatet

Per 1 juli 2024 geldt de verplichte actieve transparantie bij nieuwe schadeverzekeringen voor particulieren. Adfiz heeft haar kennisportaal Actieve Provisietransparantie...

Een andere kijk

Een andere kijk

(Uit VVP 3-2024) Wat is hot en wat is not in de actualiteit van financieel adviseurs en verzekeraars? VVP pakt belangrijke actualiteiten op en voorziet ze van...

"Als je niet oppast, ga je steeds meer provisie inleveren om maar in de markt te blijven"

"Als je niet oppast, ga je steeds meer provisie inleveren om maar in de markt te blijven"

"Vraag je als adviseur goed af hoe je vanaf nu je business gaat inrichten. Als je niet oppast, ga je steeds meer provisie inleveren om maar in de markt te blijven."...

Open norm transparantieregels geeft ruimte

Open norm transparantieregels geeft ruimte

(Adfiz in Ken je vak!, VVP 3-2024) Per 1 juli 2024 geldt de verplichte actieve transparantie bij nieuwe schadeverzekeringen voor particulieren. Adviseurs moeten...

Wees geen Sam de Schademan

Wees geen Sam de Schademan

(Martin Koot, MoneyView, in VVP 3-2024) U kunt uw schouders ophalen en denken dat het met de actieve provisietransparantie zo’n vaart niet zal lopen. Het...

Exacte provisie op offerte nog niet bij alle schadeverzekeraars

Exacte provisie op offerte nog niet bij alle schadeverzekeraars

Adfiz heeft schadeverzekeraars gevraagd vanaf welke datum hun offerteprogrammatuur de mogelijkheid biedt om de exacte provisie op de offerte te vermelden. Van een...

Nog niet alle kantoren ingericht op actieve provisietransparantie

Nog niet alle kantoren ingericht op actieve provisietransparantie

Nog lang niet alle kantoren zijn ingericht op de aanstaande actieve provisietransparantie, afgaande op de uitslag van de jongste VVP-poll. 53 procent van 151 stemmers...

VVP-poll: mijn kantoor is klaar voor actieve provisietransparantie

VVP-poll: mijn kantoor is klaar voor actieve provisietransparantie

Nog een paar weken en dan is het een feit. Op 1 juli 2024 worden de nieuwe regels voor provisietransparantie schadeverzekeringen van kracht. Uit een poll van VVP...

Rekenbox fijnmazig gemiddelde

Rekenbox fijnmazig gemiddelde

Adfiz ondersteunt haar leden (en vaak ook niet-leden) met raad en daad, zoals nu met een rekenbox fijnmazig gemiddelde. Immers, vanaf 1 juli is actieve provisietransparantie...

CFD eist openbare excuses van NLE

CFD eist openbare excuses van NLE

CFD is verbolgen over berichten van NLE (Branchevereniging Nederlandse Letselschade Experts). Dit omdat de branchevereniging afstand nam van het recent opgerichte...