Christiaan Schipper nieuwe eigenaar van Hypotheek House

foto persbericht Hypotheek House

Hypotheek House is overgenomen door Christiaan Schipper. De voormalige eigenaar, Cor Bloemendaal, legt zijn focus in toekomst op de makelaardij en het automatiseringsbedrijf en is ook deelnemer aan de formule met enkele vestigingen in Noord Holland en Flevoland.

Hypotheek House bestaat momenteel uit tien vestigingen. Christiaan Schipper (rechts op de foto), formule-deelnemer sinds 2016, heeft de ambitie binnen enkele jaren uit te groeien tot een netwerkorganisatie van 25+ kantoren. Voordat Christiaan Schipper zich aansloot bij de formule was hij directeur van de serviceorganisatie FlexFront Groep en hypotheekketen FinanceNed.

De formule richt zich op startende hypotheekkantoren. Daarnaast biedt Schipper bestaande assurantiekantoren handvatten om zich meer als hypotheekadvieskantoor te profileren.

Elke deelnemer werkt onder eigen vergunning.

Reactie toevoegen

 
Meer over