Commissie Wfd/Wft demonstreert in den haag

De Commissie Wfd/Wft gaat daadwerkelijk demonstreren in Den Haag. De datum is nog niet bekend, omdat de gemeente de vergunning voor de demonstratie nog moet afgeven. De Commissie hoopt op vrijdag 5 november of anders vrijdag 26 november. De bedoeling is dan niet alleen te demonstreren (bij voorkeur op het Plein bij de Tweede Kamer), de Commissie wil dan ook haar plan van aanpak overhandigen. Volgens de Commissie is het door Financiën aangekondigde provisieverbod bij complexe producten niet meer dan symptoombestrijding. Veel meer zou de oorzaak moeten worden weggenomen door via effectief toezicht tussenpersonen uit de markt te halen die hun eigen belang laten prevaleren boven het klantbelang. De Commissie peilde de afgelopen weken de bereidheid tot actie bij haar meer dan 800 sympathisanten. Enkele honderden sympathisanten verklaarden mee te willen naar Den Haag. Commissievoorzitter Edwin Herdink: "Als deze mensen allemaal komen en ze nemen hun personeel mee, dan zouden we met meer dan duizend betogers zijn."

Reactie toevoegen