De Goudse, Nh1816 en Voordegroei introduceren overnamefonds voor advieskantoren

Tekenmoment VoordeAdviseur

De Goudse en Nh1816 lanceren samen met financieringsplatform Voordegroei een fonds voor het intermediair onder de naam: VoordeAdviseur. "Veel advieskantoren willen zelfstandig blijven, maar missen daarvoor de financiële middelen. VoordeAdviseur biedt hiervoor nu een oplossing", aldus de partners.

Voordegroei verstrekt als uitvoerende partij leningen namens het fonds die dienen ter financiering van het doen van overnames of het financieren van een inkoop of uitkoop van aandeelhouders. Adviseurs kunnen bij Voordegroei terecht om te bespreken wat de mogelijkheden voor financiering zijn. Voordegroei voert de analyse uit en beoordeelt de aanvraag. Na de verstrekking van de lening zorgt Voordegroei er ook voor dat ondernemer weinig omkijken heeft naar het efficiënte verloop van de betaalstromen.

De Goudse belegt al jaren via Voordegroei in het Fresh Dutch SME Fund, een MKB-leningenfonds in Nederlandse bedrijven.  Nh1816 Verzekeringen biedt al jaren gerichte financieringsmogelijkheden voor samenwerkende adviseurs maar investeert met dit nieuwe initiatief breder in de branche en breidt deze mogelijkheden verder uit. De leningen zijn bedoeld ter financiering van overnames van verzekeringsportefeuilles en/of advieskantoren, of management buy-in of buy-out hierin.

Spin-off

VoordeAdviseur is een spin-off van een rondetafelbijeenkomst die De Goudse en Nh1816 eerder dit jaar organiseerden voor advieskantoren. Tijdens de bijeenkomst bleek dat veel adviseurs graag onafhankelijk ondernemer willen blijven en een goede opvolging willen regelen, maar dat ze aanhikken tegen investeringen in personeel, ICT en compliance. Samenwerken in bedrijfsvoering of een overname kan dan een oplossing bieden, maar het ontbreekt advieskantoren vaak aan financiering. Met het nieuwe mandaat dat aangeboden wordt aan advieskantoren die samenwerken met De Goudse of Nh1816 willen de initiatiefnemers een oplossing bieden.

Foto: tekenmoment met bovenste rij van links naar rechts: Bart Vemer (Managing Partner Voordegroei), Janwillem Swart (Sr. Manager Commercie Nh1816), Pieter de Frel (Bestuurslid Financiën En Risk De Goudse) Onderste rij van links naar rechts: Bernardo Walta (directeur Commercie De Goudse), Vera van Kesteren (Managing Partner Voordegroei), Rémon Chattellon (financieel directeur Nh1816).

Reactie toevoegen

 
Meer over
NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (4): Geert Bouwmeester

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (4): Geert Bouwmeester

Geert Bouwmeester, sinds 2017 bestuursvoorzitter van De Goudse, staat centraal in de vierde aflevering van de podcastserie ‘De rol van financiële dienstverleners...

De passie van local hero Richard Beljaars

De passie van local hero Richard Beljaars

(Rubriek 'Samen Betrokken' in VVP 1-2024) Koop die nieuwe caravan eens niet. Klanten kijken vreemd op, maar Richard Beljaars van Beljaars Hypotheken en Verzekeringen...

Geschenk local hero's alvast verhuisd naar nieuw onderkomen Nh1816

Geschenk local hero's alvast verhuisd naar nieuw onderkomen Nh1816

De plataan, een geschenk in 1991 van de local hero's voor het 175-jarig jubileum destijds, is op Valentijnsdag verhuisd naar de tuin bij het nieuwe pand. De plataan...

ZLM hoogste Net Promoter Score autoverzekeraars

ZLM hoogste Net Promoter Score autoverzekeraars

Nederlandse autoverzekeraars scoren gemiddeld een NPS (Net Promoter Score) van +58. ZLM krijgt de hoogste NPS (+96). Jongeren zijn het meest kritisch en geven een...

De Goudse: gratis e-book fitte en gezonde medewerkers

De Goudse: gratis e-book fitte en gezonde medewerkers

De Goudse heeft een gratis e-book fitte en gezonde medewerkers gepubliceerd. De Goudse: "Het e-book is een goed startpunt voor iedere werkgever die de volgende stappen...

Samen betrokken:  Assurantiekantoor Wigger

Samen betrokken: Assurantiekantoor Wigger

(Uit VVP 6-2023) Financieel adviseurs staan midden in de samenleving. Deze Local Hero’s zijn een vraagbaak voor verzekeringen, hypotheken en andere geldzaken,...

Cas Verhage (Nh1816) bij afscheid: “Wees duidelijk in wat je doet en maak keuzes”

Cas Verhage (Nh1816) bij afscheid: “Wees duidelijk in wat je doet en maak keuzes”

Cas Verhage, een markant figuur binnen de branche. Voor velen het gezicht van de eigenzinnige verzekeraar uit Oudkarspel. Maar ook de drijvende kracht samen met...

Nh1816 verkoopt levenportefeuille aan OG

Nh1816 verkoopt levenportefeuille aan OG

Nh1816 heeft met Onderlinge ‘s-Gravenhage (OG) overeenstemming bereikt over de verkoop van haar levenportefeuille. Het gaat om 11.600 uitvaartverzekeringen...

Kifid: fraude bewezen, toch verkorting opname persoonsgegevens in EVR

Kifid: fraude bewezen, toch verkorting opname persoonsgegevens in EVR

(Kifid-uitspraak GC 2024-0007, bindend) Consumenten claimen in 2022 stormschade aan boeidelen aan de gevel van hun woning bij Nh1816. De verzekeraar heeft op basis...

Nh1816 overtreft eigen groeiverwachting

Nh1816 overtreft eigen groeiverwachting

"We vlogen 2023 uit de startblokken met groeicijfers die onze verwachtingen overtroffen. Binnen een half jaar bereikten we de portefeuillestand van 500 miljoen euro,...