Drie nieuwe scans in CFD-nazorgmodule

Edwin Herdink (portret 2013)

CFD heeft drie scans toegevoegd aan haar eind vorig jaar gelanceerde nazorgmodule. Twee van de scans bieden ook een extra verdienmodel, aldus de organisatie van financieel adviseurs.

 

De WOZ-scan "helpt klanten van intermediairs ontdekken of een WOZ-bezwaarschrift indienen bij de gemeente interessant is. Daarvoor werken we samen met de zeer ervaren Bezwaarmaker.nl. Als uit de scan blijkt dat een bezwaar interessant is, dan kan de klant zo'n procedure direct gratis starten. Bij een succesvolle bezwaarprocedure bespaart de klant gemiddeld zo'n 300 euro aan belastingen per jaar!.Voor het aanbrengen van een succesvol afgeronde zaak ontvangt het intermediair een vergoeding van 40 euro. Leidt een bezwaar niet tot een verlaging van de WOZ-waarde, dan worden de kosten voor die werkzaamheden volledig gedragen door Bezwaarmaker.nl. De WOZ-scan is binnen de CFD-Nazorgmodule kosteloos te gebruiken voor alle intermediairs."

Woekerpolis claimscan

De tweede scan met verdienmodel is de Woekerpolis claimscan. "Er is in het woekerpolisdossier veel te weinig aandacht voor het claimen van aanvullende schade in zo'n polis. Zowel bij de politiek als bij de AFM is het oorverdovend stil op dit onderwerp, terwijl de Nederlandse consument een slordige 30 miljard euro is afgenomen door te hoge kosten en grove weeffouten in die polissen. Daar moeten we als intermediair iets mee doen.

"Met de Woekerpolis claimscan ontdekken klanten van intermediairs of het zin heeft om de polis aan te melden voor een aanvullende claim. In de scan wordt uitgelegd wat het verschil is tussen een individuele en een collectieve claim en wat het beste past bij de situatie. CFD werkt voor individuele claimprocedures samen met WoekerClaims.nl.

"Klanten die aanvullend willen claimen kunnen dat in de scan aangeven. Voor een collectieve claimprocedure is in de scan een doorverwijzing opgenomen. Aanmelden voor een individuele claimprocedure loopt via het intermediair. Voor succesvol afgeronde individuele claimprocedures ontvangt het intermediair vijftien procent van de succesfee van een expert. CFD houdt controle op een juiste afwikkeling voor het intermediair.

"Met deze scan kunnen intermediairs ook in hun dossier aantonen dat de klant is geïnformeerd over deze mogelijkheid en hoe de klant daarop heeft gereageerd. Zo kan achteraf geen onduidelijkheid bestaan of het intermediair hiervoor voldoende inspanning heeft geleverd.

"De Woekerpolis claimscan is weliswaar beschikbaar binnen de CFD-nazorgmodule, maar alleen te gebruiken door CFD-donateurs."

Scan voor particuliere verzekeringen

De vorig jaar beloofde scan voor schadeverzekeringen bij particulieren is nu ook toegevoegd. Hiermee krijgt een klant inzicht in de noodzaak om bepaalde verzekeringen weer eens tegen het licht te houden.

Met de toevoeging van deze scans zijn er in totaal nu vijftien scans beschikbaar. Ze zijn onbeperkt te gebruiken voor dezelfde vaste prijs per maand.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Adviseren is topsport: het juiste talent

Adviseren is topsport: het juiste talent

Adviseren is topsport! Vvp vraagt branchegenoten naar hun sporthelden en de parallellen tussen adviseren en topsport. Dit keer Edwin Herdink , voorzitter CFD. Wie...

Wim Koster in nieuwsbrief CFD: "Nooit incasso uit handen geven"

Wim Koster in nieuwsbrief CFD: "Nooit incasso uit handen geven"

In de nieuwe CFD-nieuwsbrief een lezenswaardig interview met de gepensioneerde maar nog steeds uitgesproken financieel adviseur Wim Koster (oprichter Koster Verzekeringen...

CFD dient Corona Crisis Code in bij Financiën

CFD dient Corona Crisis Code in bij Financiën

CFD heeft een Corona Crisis Code aangeboden aan het ministerie van Financiën. CFD: "Er is momenteel terecht volop aandacht voor het bestrijden van het Corona...

Coronavirus: premiebetaling tijdelijk opgeschort?

Coronavirus: premiebetaling tijdelijk opgeschort?

Adfiz meldt in gesprek te zijn met het Verbond over de vraag of in verband met de coronacrisis de premiebetaling tijdelijk opgeschort kan worden zonder de dekking...

CFD pleit voor garantieregeling verzekeringen

CFD pleit voor garantieregeling verzekeringen

CFD wil dat het kabinet samen met het Verbond van Verzekeraars een garantieregeling opzet voor alle verzekerden die financieel getroffen worden door de huidige overheidsmaatregelen...

CFD wil verlenging PE-termijn

CFD wil verlenging PE-termijn

CFD verzoekt Financiën om verlenging van de PE-examentermijn voor die adviseurs die voor 01-04-2020 een examen hadden gepland. Indien dit niet uitvoerbaar is,...

CFD prolongeert WOZ-bezwaarloket

CFD prolongeert WOZ-bezwaarloket

Per 1 februari prolongeert CFD het WOZ-bezwaarloket. CFD: "Dit loket stelt uw klanten in staat om op zeer eenvoudige wijze een professioneel WOZ-bezwaarschrift in...

CFD: "Zoveelste bom onder het gelijke speelveld"

CFD: "Zoveelste bom onder het gelijke speelveld"

De zoveelste bom onder het gelijke speelveld. Dat is volgens CFD het kabinetsplan de kennis- en ervaringstoets bij een hypotheekverhoging af te schaffen. CFD-voorzitter...

Vertrouwensrelatie had altijd al de toekomst

Vertrouwensrelatie had altijd al de toekomst

(door Edwin Herdink, voorzitter CFD) Het is wat mij persoonlijk betreft kristalhelder. De klant heeft het meeste vertrouwen in de financieel adviseur en daar ligt...

CFD: "Partiële transparantie = perverse transparantie"

CFD: "Partiële transparantie = perverse transparantie"

CFD schrijft zich grote zorgen te maken over het standpunt van het Verbond van Verzekeraars in de discussie over actieve provisietransparantie bij schadeverzekeringen....