Veel wisselingen in Top 100 belangrijkste personen adviesmarkt

Henri Veldsink resized

De nieuwe Top 100 van de honderd belangrijkste personen in de financiële adviessector kent veel wisselingen ten opzichte van de eerste publicatie, november 2019. De hele lijst telt meer dan dertig nieuwe namen. Er zijn dus ook 31 namen uit de Top 100 verdwenen. “Het overzicht maakt de enorme verschuivingen zichtbaar die zich momenteel in de sector voordoen”, aldus initiatiefnemers RiFD en Oostdam & Partners. “Deze worden gevoed door fusies en overnames. Zo bestaat bijna een derde van de lijst uit nieuwe gezichten. Alleen al de Top 10 telt vijf nieuwkomers.”

De nieuwe nummer 1 is wel een bekend gezicht: Henri Veldsink van de Veldsink Groep. Hij is één plaats opgeschoven. De Top 10 bestaat verder uit: 2. Marc van Nuland (Aon, nieuw in de lijst), 3. Marco Gregoor (Heilbron Groep, komt van plaats dertien), 4. Roland Goldman (Söderberg & Partners Nederland, nieuw in de lijst), 5. Ron Gardenier (Aon, was de nummer 1), 6. Gijsbert van de Nieuwegiessen (Quintes Holding, komt van plaats 32), 7. Michael de Nijs (Voogd Groep, was de nummer negen), 8. Marijn Feddes (SAA, nieuw in de lijst), 9. Michel van den Akker (De Hypotheker, was derde), 10. Arie van den Berg (Heinenoord Holding, komt van plaats negentien).

Puntensysteem

De ranking is gebaseerd op een puntensysteem. Leidend is het aantal FTE binnen de ondernemingen waarin de persoon in kwestie een leidinggevende rol vervult, maar daarop zijn diverse correctiefactoren toegepast.

Het rapport bevat naast het volledige overzicht aparte paragrafen over de drie jongste mensen in de Top 100, de drie oudste personen en de drie hoogst genoteerde vrouwen. De jongste persoon (Steven Lagerweij, Vivantus) is 35 jaar, de oudste 70 (Marius Touwen, Zorgeloosch Groep).

De hoogst genoteerde vrouw (Lia Polano, Zicht) staat op plaats twaalf. De volgende vrouwen op de lijst: Chantal Haagmans-van Haaften (Summa Holding, plaats 21) en Mirjam Heijnen (VGA Verzekeringen, plaats 50). Jeannette Veldsink van Veldsink Groep is niet in de lijst meegenomen. Dit is het gevolg van de keuze om per onderneming slechts één persoon in de Top 100 mee te nemen. Haar broer Henri scoort meer punten dan Jeannette en heeft daarom namens Veldsink de enige plek – de eerste dus – in de lijst.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Bouwmans viert nominatie Advies Award met allereerste klant

Bouwmans viert nominatie Advies Award met allereerste klant

Mark Bouwmans van Bouwmans Assurantiën uit Limburg vond het meer dan gepast om het mooie nieuws van de nominatie voor de Advies Award te delen met mevrouw Lies...

Overbeeke maakt opnieuw kans op titel 'Beste kantoor van Zeeland'

Overbeeke maakt opnieuw kans op titel 'Beste kantoor van Zeeland'

"Wij maken opnieuw (!) kans op de titel ‘Beste Advieskantoor van Zeeland’. Om dat te bereiken hebben wij uw hulp nodig. Brengt u uw stem op ons uit?",...

Genomineerde Ineke Bremer uit Texel:  winnen is nog leuker!

Genomineerde Ineke Bremer uit Texel: winnen is nog leuker!

"Wij zijn een van de genomineerden voor de VVP Advies Award 2021 voor de provincie Noord-Holland. De Advies Award is een verkiezing van excellente advieskantoren...

Meer dan 10.000 stemmen uitgebracht op genomineerden Advies Award

Meer dan 10.000 stemmen uitgebracht op genomineerden Advies Award

Ruim een week nadat er via adviesawards.nl gestemd kon worden op het meest klantgerichte advieskantoor van Nederland zijn er ruim 10.000 stemmen uitgebracht door...

Juffrouw Polis blij met nominatie VVP Advies Award 2021

Juffrouw Polis blij met nominatie VVP Advies Award 2021

"Natuurlijk hangt jullie poster op mijn kantoor, maar vandaag mocht hij even mee naar buiten voor een fotoshoot! Ballonnen erbij en go! Wat ben ik blij met deze...

Vernieuwer Cedric Muchall geeft finaleronde Advies Award 2021 extra glans

Vernieuwer Cedric Muchall geeft finaleronde Advies Award 2021 extra glans

Evenals vorig jaar vindt de online finale van de VVP Advies Award op 7 oktober plaats in de spectaculaire studio's van First Impression in Tilburg. Cedric Muchall...

Assurantiekantoor Goossens: breng je stem uit op beste advieskantoor van Nederland

Assurantiekantoor Goossens: breng je stem uit op beste advieskantoor van Nederland

"Wauw, ons kantoor is genomineerd voor de Advies Awards 2021! Hiermee behoren we tot de 32 meest klantgerichte advieskantoren van Nederland! We gaan er uiteraard...

Hoeijmakers Groep genomineerd voor Advies Award 2021

Hoeijmakers Groep genomineerd voor Advies Award 2021

"De meest klantgerichte advieskantoren van Nederland zijn bekend. En wij zijn erbij! Wij zijn zeer verheugd met deze nominatie en zien dit als een aanmoediging om...

Boudesteijn: breng je stem uit op beste advieskantoor van Nederland

Boudesteijn: breng je stem uit op beste advieskantoor van Nederland

"Wij zijn genomineerd voor de Advies Award 2021! Blij verrast en trots! We zijn als een van de twee topkantoren in de provincie Overijssel genomineerd voor de VVP...

Medewerkers Nemassdeboer trots op nominatie Advies Award 2021

Medewerkers Nemassdeboer trots op nominatie Advies Award 2021

"Wij zijn enorm trots genomineerd te zijn voor de Advies Award 2021 voor meest klantvriendelijk advieskantoor van Noord-Holland. Uiteraard vierden wij dit moment,...