Eindstand Swim for Tim 2019: ruim 106.000 euro

Het Swim for Tim-team heeft in 2019 in totaal 106.576 euro opgehaald ten behoeve van de stichting ALS. Op 1 juli werd voor de derde maal in successie het Swim for Tim diner georganiseerd. Ditmaal ontvingen Nationale Waarborg en FlexFront Groep (de initiators achter de Swim for Tim organisatie) 190 gasten in het Leerhotel te Amersfoort. Het Swim for Tim diner is het jaarlijkse slot van de activiteiten rondom de fondsenwerving voor de Stichting ALS Nederland. Op 29 mei beklom een Klim voor Tim-team de Mont Ventoux. De eindstand bedraagt 106.576 euro.

Dit bedrag wordt komende week overgemaakt aan Stichting ALS Nederland. De som bestaat uit de opbrengsten van de betaalde couverts op het Swim for Tim diner, de afgenomen sponsorpakketten, de veilingopbrengsten en alle donaties aan het Klim for Tim-team dat vorige maand de Mont Ventoux beklom per fiets of (hard)lopend.

Dankzij de sponsoren Argenta, NIBC Direct, MUNT Hypotheken, Lloyds Bank, Nationale Borg Maatschappij, Nationale Waarborg en FlexFront Groep die alle organisatiekosten hebben gesponsord, komen alle donaties ten gunste van de Stichting.

Gorrit-Jan Blonk, Directeur Bestuurder bij Stichting ALS Nederland, bedankte tijdens het Swim for Tim diner alle gulle gevers en liet in een vlammende toespraak weten voor welke doelen het bijeen gebrachte geld wordt gebruikt. 85 procent van het sponsorgeld wordt besteed aan wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en behandeling van de ziekte ALS. Vijftien procent gaat naar projecten die het welzijn van de patiënten verbeteren. Momenteel zijn er 1.500 Nederlandse ALS-patiënten. Jaarlijks overlijden 500 mensen aan de ziekte en krijgen 500 nieuwe patiënten de diagnose ALS. Wereldwijd zijn 400.000 patiënten getroffen door deze dodelijke ziekte.

In 2020 vindt het Swim for Tim diner plaats  op maandag 29 juni 2020. Inschrijven kan al via sponsor@swimfortim.nl

De Tour du Als vindt volgend jaar plaats op 11 juni

Nationale Waarborg en FlexFront Groep organiseren sinds enkele jaren fondsenwervingsacties ten bate vanStichting ALS Nederland omdat collega en vriend Tim van den Berg in 2016 werd getroffen door ALS. Hij stierf op 20 augustus 2017.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Help je mee ALS de wereld uit te trappen?

Help je mee ALS de wereld uit te trappen?

Op 8 juni 2023 wordt de Mont Ventoux beklommen om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor meer onderzoek naar de vreselijke en dodelijke ziekte ALS. Willem Vreeswijk...

Het vuur van... Jasper Cuijten

Het vuur van... Jasper Cuijten

(Het vuur van.... Jasper Cuijten, directeur Business Development De Hypotheker, in VVP 1, 2023)Er zijn veel prachtige mensen in onze sector die elke dag het beste...

Doe je ook mee met het ALS Financieel Diner?

Doe je ook mee met het ALS Financieel Diner?

Schuif je 31 oktober 2023 ook aan bij het Financieel Diner ten behoeve van de Stichting ALS Nederland? Acteur Loek Peters nodigt je uit.... [object type="youtube"...

Financiële sector zet zich opnieuw in voor Stichting ALS Nederland

Financiële sector zet zich opnieuw in voor Stichting ALS Nederland

Op dinsdag 31 oktober 2023 organiseren directie en vertegenwoordigers van Dazure, Nationale Waarborg en Zeevat Hypotheken & Verzekeringen namens Stichting...

Eet met Sinterklaas ALS de wereld uit

Eet met Sinterklaas ALS de wereld uit

"Wat hebben we een prachtig bedrag opgehaald voor onze strijd tegen ALS!!! Maar… het is helaas nog steeds niet genoeg. En daarom luiden we een nieuwe actie...

Financiële sector doneert bijna 80.000 euro aan stichting ALS Nederland

Financiële sector doneert bijna 80.000 euro aan stichting ALS Nederland

Zaterdag 27 augustus doken tientallen branchegenoten de Loosdrechtse Plassen in om geld op te halen voor de stichting ALS Nederland. Na het zwemmen vond er tevens...

Steun het zwemteam 'Wij duiken er weer in...' in de strijd tegen ALS

Steun het zwemteam 'Wij duiken er weer in...' in de strijd tegen ALS

Met als motto 'We duiken er weer in' gaan collega's, vrienden en relaties van Nationale Waarborg op zaterdag 27 augustus opnieuw twee kilometer zwemmen in de Loosdrechtse...

InFinance en VVP brengen samen ALS-Special uit

InFinance en VVP brengen samen ALS-Special uit

InFinance en VVP hebben in samenwerking met Nationale Waarborg een ALS-Special uitgebracht. De twee vakbladen hebben branchegenoten support gevraagd in de strijd...

Missie geslaagd

Missie geslaagd

De deelnemers aan de tiende editie van de Tour du ALS, waaronder hoofdredacteur en eigenaar Willem Vreeswijk van VVP, hebben donderdag gezamenlijk 1,6 miljoen euro...

De week van de Mont Ventoux: help ALS de wereld uit trappen

De week van de Mont Ventoux: help ALS de wereld uit trappen

Op 9 juni 2022 wordt de Mont Ventoux beklommen om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor meer onderzoek naar de vreselijke en dodelijke ziekte ALS. Willem Vreeswijk...