Eindstand Swim for Tim 2019: ruim 106.000 euro

Het Swim for Tim-team heeft in 2019 in totaal 106.576 euro opgehaald ten behoeve van de stichting ALS. Op 1 juli werd voor de derde maal in successie het Swim for Tim diner georganiseerd. Ditmaal ontvingen Nationale Waarborg en FlexFront Groep (de initiators achter de Swim for Tim organisatie) 190 gasten in het Leerhotel te Amersfoort. Het Swim for Tim diner is het jaarlijkse slot van de activiteiten rondom de fondsenwerving voor de Stichting ALS Nederland. Op 29 mei beklom een Klim voor Tim-team de Mont Ventoux. De eindstand bedraagt 106.576 euro.

Dit bedrag wordt komende week overgemaakt aan Stichting ALS Nederland. De som bestaat uit de opbrengsten van de betaalde couverts op het Swim for Tim diner, de afgenomen sponsorpakketten, de veilingopbrengsten en alle donaties aan het Klim for Tim-team dat vorige maand de Mont Ventoux beklom per fiets of (hard)lopend.

Dankzij de sponsoren Argenta, NIBC Direct, MUNT Hypotheken, Lloyds Bank, Nationale Borg Maatschappij, Nationale Waarborg en FlexFront Groep die alle organisatiekosten hebben gesponsord, komen alle donaties ten gunste van de Stichting.

Gorrit-Jan Blonk, Directeur Bestuurder bij Stichting ALS Nederland, bedankte tijdens het Swim for Tim diner alle gulle gevers en liet in een vlammende toespraak weten voor welke doelen het bijeen gebrachte geld wordt gebruikt. 85 procent van het sponsorgeld wordt besteed aan wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en behandeling van de ziekte ALS. Vijftien procent gaat naar projecten die het welzijn van de patiënten verbeteren. Momenteel zijn er 1.500 Nederlandse ALS-patiënten. Jaarlijks overlijden 500 mensen aan de ziekte en krijgen 500 nieuwe patiënten de diagnose ALS. Wereldwijd zijn 400.000 patiënten getroffen door deze dodelijke ziekte.

In 2020 vindt het Swim for Tim diner plaats  op maandag 29 juni 2020. Inschrijven kan al via sponsor@swimfortim.nl

De Tour du Als vindt volgend jaar plaats op 11 juni

Nationale Waarborg en FlexFront Groep organiseren sinds enkele jaren fondsenwervingsacties ten bate vanStichting ALS Nederland omdat collega en vriend Tim van den Berg in 2016 werd getroffen door ALS. Hij stierf op 20 augustus 2017.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Tweede editie ALS Financieel Diner op 7 november

Tweede editie ALS Financieel Diner op 7 november

Nationale Waarborg organiseert samen met Dazure en Zeevat Hypotheken & Verzekeringen, namens Stichting ALS Nederland, op donderdag 7 november het tweede ALS...

Samenwerking Nationale Waarborg en Woongarant

Samenwerking Nationale Waarborg en Woongarant

Advieskantoren van De Hypotheker kunnen sinds kort via Woongarant een bankgarantie van Nationale Waarborg aanvragen. Door deze samenwerking kunnen de vestigingen...

Opbrengsten ALS Zwemevent 32.000 euro

Opbrengsten ALS Zwemevent 32.000 euro

De derde editie van het Nationale Waarborg Zwemevent voor Stichting ALS Nederland heeft in totaal 32.000 euro opgebracht. Op de dag van het zwemevent - tevens het...

Antoinette Kalkman over 20 jaar Nationale Waarborg: omarm de zeperds

Antoinette Kalkman over 20 jaar Nationale Waarborg: omarm de zeperds

Nationale Waarborg viert zaterdag het 20-jarig bestaan. Antoinette Kalkman vertelt over het ontstaan en de ontwikkeling van de aanbieder van bankgaranties. “Je...

Branche maakt vuist tegen ALS

Branche maakt vuist tegen ALS

Deze bijzondere e-InFinance is een coproductie van InFinance, VVP en Team Nationale Waarborg, waarvan de gehele opbrengst naar Stichting ALS Nederland gaat. De...

Alleen bereik je niets

Alleen bereik je niets

(Willem Vreeswijk, hoofdredacteur VVP) Met Monique naar de piek! Dat was de slogan waarmee Team Zeevat – bestaande uit dertig teamleden – tijdens de...

Schuif aan bij het ALS Financieel Diner

Schuif aan bij het ALS Financieel Diner

Op dinsdag 31 oktober 2023 organiseren directie en vertegenwoordigers van Dazure, Nationale Waarborg en Zeevat Hypotheken & Verzekeringen namens Stichting ALS...

Support VVP-er Arjan Cornelisse in de strijd tegen ALS

Support VVP-er Arjan Cornelisse in de strijd tegen ALS

Onder het motto 'Ik duik er weer in' bindt VVP-er Arjan Cornelisse op 9 september net als vorig jaar zwemmend de strijd tegen ALS aan... Hij doet dit - samen met...

Het vuur van... Linda Bogaars

Het vuur van... Linda Bogaars

(Linda Bogaars in VVP 3, 2023) Er zijn veel prachtige mensen in onze sector die elke dag het beste geven wat in hen zit. In ‘Het vuur van’ zet VVP...

How Company, Alpina en NFF doneren 4000 euro aan stichting ALS Nederland

How Company, Alpina en NFF doneren 4000 euro aan stichting ALS Nederland

How Company, Alpina Group en de stichting New Financial Forum hebben dankzij de deelnemers aan de communicatietraining ‘Communicatie Stijlen Analyse’...