Eindstand Swim for Tim 2019: ruim 106.000 euro

Het Swim for Tim-team heeft in 2019 in totaal 106.576 euro opgehaald ten behoeve van de stichting ALS. Op 1 juli werd voor de derde maal in successie het Swim for Tim diner georganiseerd. Ditmaal ontvingen Nationale Waarborg en FlexFront Groep (de initiators achter de Swim for Tim organisatie) 190 gasten in het Leerhotel te Amersfoort. Het Swim for Tim diner is het jaarlijkse slot van de activiteiten rondom de fondsenwerving voor de Stichting ALS Nederland. Op 29 mei beklom een Klim voor Tim-team de Mont Ventoux. De eindstand bedraagt 106.576 euro.

Dit bedrag wordt komende week overgemaakt aan Stichting ALS Nederland. De som bestaat uit de opbrengsten van de betaalde couverts op het Swim for Tim diner, de afgenomen sponsorpakketten, de veilingopbrengsten en alle donaties aan het Klim for Tim-team dat vorige maand de Mont Ventoux beklom per fiets of (hard)lopend.

Dankzij de sponsoren Argenta, NIBC Direct, MUNT Hypotheken, Lloyds Bank, Nationale Borg Maatschappij, Nationale Waarborg en FlexFront Groep die alle organisatiekosten hebben gesponsord, komen alle donaties ten gunste van de Stichting.

Gorrit-Jan Blonk, Directeur Bestuurder bij Stichting ALS Nederland, bedankte tijdens het Swim for Tim diner alle gulle gevers en liet in een vlammende toespraak weten voor welke doelen het bijeen gebrachte geld wordt gebruikt. 85 procent van het sponsorgeld wordt besteed aan wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en behandeling van de ziekte ALS. Vijftien procent gaat naar projecten die het welzijn van de patiënten verbeteren. Momenteel zijn er 1.500 Nederlandse ALS-patiënten. Jaarlijks overlijden 500 mensen aan de ziekte en krijgen 500 nieuwe patiënten de diagnose ALS. Wereldwijd zijn 400.000 patiënten getroffen door deze dodelijke ziekte.

In 2020 vindt het Swim for Tim diner plaats  op maandag 29 juni 2020. Inschrijven kan al via sponsor@swimfortim.nl

De Tour du Als vindt volgend jaar plaats op 11 juni

Nationale Waarborg en FlexFront Groep organiseren sinds enkele jaren fondsenwervingsacties ten bate vanStichting ALS Nederland omdat collega en vriend Tim van den Berg in 2016 werd getroffen door ALS. Hij stierf op 20 augustus 2017.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Het vuur van... jeroen oversteegen

Het vuur van... jeroen oversteegen

Het vuur van.... Jeroen Oversteegen, directeur Nationale Hypotheekbond Er zijn veel prachtige mensen in onze sector die elke dag het beste geven wat in hen...

Willem Vreeswijk bedwingt Mont Ventoux

Willem Vreeswijk bedwingt Mont Ventoux

Willem Vreeswijk, eigenaar en hoofdredacteur van VVP, is er woensdag in geslaagd de Mont Ventoux te bedwingen. Afgaande op zijn commentaar was het echt wel een uitdaging!...

Tour du ALS: VVP-hoofdredacteur haalt streefbedrag

Tour du ALS: VVP-hoofdredacteur haalt streefbedrag

Het team Klim for Tim voor de Tour du ALS 2019 is inmiddels gearriveerd aan de voet van de Mont Ventoux. Een van de teamleden is hoofdredacteur Willem Vreeswijk...

Link Asset Services rondt acquisitie af van FlexFront Groep.

Link Asset Services rondt acquisitie af van FlexFront Groep.

Link Asset Services heeft de acquisitie van FlexFront Groep afgerond. De overname is definitief geworden op 2 april, nadat de AFM de acquisitie heeft goedgekeurd. Deze...

Nationale Waarborg geeft vijftien gouden tickets weg

Nationale Waarborg geeft vijftien gouden tickets weg

Adviseurs die samenwerken met Nationale Waarborg maken kans op een paar schoenen in de actie die de maatschappij houdt vanwege het vijftienjarig bestaan. Elke adviseur...

Voorlopige eindstand Swim for Tim: ruim 123.000 euro

Voorlopige eindstand Swim for Tim: ruim 123.000 euro

Tijdens de tweede editie van het Swim for Tim diner is een cheque overhandigd van 123.103.50 euro aan Gorrit-Jan Blonk (directeur Stichting ALS Nederland). De donatie...

Swimfortim diner bijna volgeboekt

Swimfortim diner bijna volgeboekt

Het SwimforTmi diner van 3 juli a.s. is bijna volgeboekt. Voor de laatste plaatsen kan nog worden gereserveerd. Bijna 150 gasten hebben zich ingetekend voor 100...

Nationale Waarborg verstrekt bankgaranties Munt

Nationale Waarborg verstrekt bankgaranties Munt

Het nieuwe hypotheeklabel Munt Hypotheken richt zich alleen op hypotheekverstrekking. De benodigde bankgaranties in een hypotheekdossier van Munt worden verstrekt...

Nationale Waarborg biedt huurwaarborg

Nationale Waarborg biedt huurwaarborg

Nationale Waarborg en Overbruggingsverhuur.nl introduceren de huurwaarborg.   De huurwaarborg stelt mensen in staat hun te koop staande woning te verhuren...

Winstdaling door prudent beleid nationale borg

Winstdaling door prudent beleid nationale borg

Nationale Borg-Maatschappij heeft 2013 afgesloten met een winst van 8,8 miljoen euro, 11 procent lager dan in 2012 (10,0 miljoen euro). Het premie-inkomen steeg...