Femke de Jong genomineerd als Ondernemerscolumnist van het Jaar

Femke de Jong

Advocate Femke de Jong-Struiksma (Van Beemd de Jong Advocaten) is genomineerd als Ondernemerscolumnist van het Jaar!

Initiatiefnemer van de Entrepreunerial Writing and Publishing Award is ZZP Netwerk Nederland, dat op zoek is naar de meest inspirerende, confronterende, goed prikkelende en slim triggerende ondernemerscolumnist (-blogger) van Nederland. Bedoeling ins om van deze zoektocht een jaarlijks terugkerende gebeurtenis te maken. De jury wordt gevormd door Het Expertisecentrum Zelfstandig Ondernemerschap.
Femke de Jong (tevens voorzitter van de Federatie van Assurantieclubs) kreeg de nominatie voor haar column Aardschok op het New Finnacial Forum. De andere genomineerden zijn: Nina Bouw (columnist bij De Ondernemer), Arko van Brakel (columnist bij Sprout), Fennard Drenth (columnist bij De Ondernemer), Menno Hansen (columnist bij De Ondernemer), Herbert van Hoogdalem (columnist bij Sprout) en John de Waard (columnist bij MKB-Servicedesk). 

Stemmen kan tot 2 december. Op 9 december wordt bekend gemaakt wie de beste ondernemerscolumnist van Nederland is. Doe mee en stem HIER.
 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Handen omhoog, wie heeft er wel eens een woekerpolis verkocht?

Handen omhoog, wie heeft er wel eens een woekerpolis verkocht?

Ethiek – goed of fout – krijg je toch van huis uit mee? Hoe kan het dan toch dat het ethisch vermogen in de financiële sector zo slecht ontwikkeld...

Waarom het ethisch vermogen in de financiële sector zo slecht ontwikkeld is

Waarom het ethisch vermogen in de financiële sector zo slecht ontwikkeld is

"Ethiek – goed of fout – krijg je toch van huis uit mee? Hoe kan het dan toch dat het ethisch vermogen in de financiële sector zo slecht ontwikkeld...

Intermediair gaat gesprek aan met afm

Intermediair gaat gesprek aan met afm

Femke de Jong - Struiksma en Pjotr van Tilburg organiseren in oktober en november een aantal ronde tafelgesprekken, waarin intermediairs in een kleine setting om...