Financiële sector zet zich opnieuw in voor Stichting ALS Nederland

Tour du ALS 2022 Team Nationale Waarborg

Op dinsdag 31 oktober 2023 organiseren directie en vertegenwoordigers van Dazure, Nationale Waarborg en Zeevat Hypotheken & Verzekeringen namens Stichting ALS Nederland het ALS Financieel Diner. Dit fundraising diner is naast onder andere de Amsterdam City Swim, Tour du ALS en de ALS Sunrise Walk een van de jaarlijks terugkerende events voor ALS en is voortgekomen uit de eerder georganiseerde Swim for Tim diners (2017, 2018, 2019).

ALS is een dodelijke zenuw/spierziekte waarbij de spieren één voor één uitvallen. In Nederland leven zo’n 1500 mensen met de ziekte. Ieder jaar komen er 500 patiënten bij en overlijden er ook 500. Er is geen kans op overleven en de levensverwachting na de diagnose is drie tot vijf jaar. Ook enkele financials zijn getroffen door deze ziekte.

Antoinette Kalkman (Nationale Waarborg): “In 2017 verloren we onze collega Tim van den Berg aan deze ziekte. Op dit moment is een van onze zakenrelaties getroffen. Hypotheekadviseur Monique van den Hoorn van Zeevat Hypotheken & Verzekeringen kreeg in 2021 de diagnose. Tim was midden 40 en Monique is pas 36. Iedereen verdient een kans op leven. Die kans komt er als er genoeg geld beschikbaar komt voor wetenschappelijk onderzoek. In Nederland en wereldwijd worden op dat vlak vorderingen gemaakt. De oplossing komt dichterbij. Er is geen tijd te verliezen.”

Voorgaande jaren lukte het Monique nog de berg zelf te bedwingen. Bedoeling is dat ze dit jaar met de Haze Pino naar boven wordt geduwd. Zij ligt in de fiets, haar man Maurice achter haar en een team van fietsers duwen haar naar boven. Zie HIER het verslag van haar wandeltocht van vorig jaar, gepubliceerd in de speciale editie van InFinance en VVP. VVP-hoofdredacteur Willem Vreeswijk heeft zich ingeschreven als lid van Team Zeevat en gaat voor de derde keer mee naar boven om geld op te halen voor meer onderzoek naar deze ziekte.

In de zomer van 2022 ontstond het idee om een special event te organiseren voor de financiële branche op voorwaarde dat het een jaarlijks terugkerend karakter zou krijgen waarbij alle organisatiekosten gesponsord zijn. Op die manier komt 100 procent van de donaties ten gunste van Stichting ALS Nederland. Dit jaar stelt de Volksbank keuken en het restaurant van het hoofdkantoor in Utrecht belangeloos ter beschikking.

Indra Frishert (Dazure): “Het diner is voor en door financials. In de keuken staat een complete brigade van financials onder begeleiding van de beroemde chef Ramon Beuk. Zij bereiden en serveren een culinair sterrendiner aan ruim 200 gasten in de zaal. Daarnaast staat de avond garant voor bruisend entertainment waarbij verschillende artiesten acte de présence zullen geven. De eerste namen die we bekend kunnen maken zijn Natasja Froger en Loek Peters o.a. bekend als Berry uit Penoza. Vanaf nu kan men inschrijven voor een tafel of een plek in de keuken. Er zijn diverse sponsorpakketten beschikbaar.“

De organisatie heeft diverse sponsorpakketten samengesteld. Ieder pakket biedt uitgebreide exposure. De eerste inschrijvingen op tafels en deelname aan de keukenbrigade zijn al binnen. Informatie over de mogelijkheden staan hier:  https://bit.ly/3RxPKOV . Voor meer informatie of aanmelding: financieeldiner@als.nl of per telefoon: Hilone Dinnissen (Nationale Waarborg): 06-81646035 of Indra Frishert (Dazure): 06-28641792.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Alleen bereik je niets

Alleen bereik je niets

(Willem Vreeswijk, hoofdredacteur VVP) Met Monique naar de piek! Dat was de slogan waarmee Team Zeevat – bestaande uit dertig teamleden – tijdens de...

Tour du ALS: Team Zeevat zamelt bijna 100.000 euro  in

Tour du ALS: Team Zeevat zamelt bijna 100.000 euro in

Team Zeevat, met daarin veel branchegenoten, heeft 97.000 euro ingezameld tijdens de elfde editie van de Tour du ALS. In totaal haalden 743 deelnemers meer dan 1,65...

Help je mee ALS de wereld uit te trappen?

Help je mee ALS de wereld uit te trappen?

Op 8 juni 2023 wordt de Mont Ventoux beklommen om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor meer onderzoek naar de vreselijke en dodelijke ziekte ALS. Willem Vreeswijk...

Missie geslaagd

Missie geslaagd

De deelnemers aan de tiende editie van de Tour du ALS, waaronder hoofdredacteur en eigenaar Willem Vreeswijk van VVP, hebben donderdag gezamenlijk 1,6 miljoen euro...

Doneer en help ALS de wereld uit te trappen...

Doneer en help ALS de wereld uit te trappen...

Over iets meer dan een maand (9 juni 2022) gaat Willem Vreeswijk (VVP en New Financial Forum) opnieuw de Mont Ventoux opfietsen om geld in te zamelen voor de Stichting...

Oproep Antoinette Kalkman: "Samen tegen dodelijke ziekte ALS"

Oproep Antoinette Kalkman: "Samen tegen dodelijke ziekte ALS"

“Ik heb Tim beloofd dat we doorgaan met de strijd tegen ALS”, aldus Antoinette Kalkman van Nationale Waarborg in een interview met ALS Nederland....

Eindstand Swim for Tim 2019: ruim 106.000 euro

Eindstand Swim for Tim 2019: ruim 106.000 euro

Het Swim for Tim-team heeft in 2019 in totaal 106.576 euro opgehaald ten behoeve van de stichting ALS. Op 1 juli werd voor de derde maal in successie het Swim for...

Willem Vreeswijk bedwingt Mont Ventoux

Willem Vreeswijk bedwingt Mont Ventoux

Willem Vreeswijk, eigenaar en hoofdredacteur van VVP, is er woensdag in geslaagd de Mont Ventoux te bedwingen. Afgaande op zijn commentaar was het echt wel een uitdaging!...

Tour du ALS: VVP-hoofdredacteur haalt streefbedrag

Tour du ALS: VVP-hoofdredacteur haalt streefbedrag

Het team Klim for Tim voor de Tour du ALS 2019 is inmiddels gearriveerd aan de voet van de Mont Ventoux. Een van de teamleden is hoofdredacteur Willem Vreeswijk...