Frankema directeur Stap Algemeen pensioenfonds

Algemeen pensioenfonds

Gerard Frankema (44) is benoemd als directeur van Stap Algemeen Pensioenfonds, het algemeen pensioenfonds van Aegon.

Frankema werkte tot voor kort als manager in het Klantbeheer bij pensioenuitvoerder TKP in Groningen. Hij is al twintig jaar werkzaam voor pensioenfondsen en -uitvoerders. Stap is het eerste algemeen pensioenfonds in Nederland. Het fonds biedt een oplossing voor pensioenfondsen die niet zelfstandig verder kunnen of willen gaan. Ook ondernemingen die een pensioenregeling willen in een pensioenfondsomgeving, kunnen terecht bij Stap. Frankema leidt het nieuw gevormde bestuursbureau dat verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken. Daarnaast heeft Stap een onafhankelijk bestuur, benadrukt Aegon.

Reactie toevoegen

 
Stap biedt verzekerd pensioen Lifetri

Stap biedt verzekerd pensioen Lifetri

Stap Algemeen Pensioenfonds breidt haar propositie aan deelnemers uit met de optie van een verzekerd pensioen van Lifetri. Huub Popping, voorzitter van Stap Algemeen...

Stap opent Pensioenkring GE Nederland

Stap opent Pensioenkring GE Nederland

Pensioenfonds GE heeft de pensioenaanspraken en pensioenrechten overgedragen aan Stichting Algemeen Pensioenfonds Stap. De opgebouwde pensioenaanspraken en pensioenrechten...