HollandWoont bereikt mijlpaal 1 milard euro

Huis te koop (aangekocht) 2018 TB

HollandWoont, onderdeel van Blauwtrust groep, heeft ruim een jaar na de introductie, de grens van 1 miljard euro aan gepasseerde hypotheken bereikt.

HollandWoont profileert zich als een hypotheekverstrekker zonder fratsen. Geen complexe producten of moeilijke teksten, maar gewoon een voordelige en goede NHG-hypotheek, aldus HollandWoont. "Vanaf de start werd HollandWoont door vele adviseurs omarmd en dit aantal is alleen maar gegroeid. Een grote aanwezigheid in de top 3 van de 20 en 30-jaars NHG-rente zorgt dat we opvallen, maar een persoonlijke service en goed product zorgt voor vertrouwen onder adviseurs en consumenten", aldus de hypotheekverstrekker zelf.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Conneqt introduceert 'NHG-merk' HollandWoont

Conneqt introduceert 'NHG-merk' HollandWoont

"HollandWoont komt in de markt voor de gewone Nederlander die in aanmerking komt voor NHG en op zoek is naar een goede prijs en klantvriendelijke voorwaarden." Aldus...