IBD Nederland in distributienetwerk SolidBriQ

SolidBriQ IBD

SolidBriQ breidt haar samenwerking met service providers verder uit door een samenwerking aan te gaan met IBD Nederland. Vorige week werd al bekend gemaakt dat VCN HypotheekService als eerste service provider een samenwerking met SolidBriQ is aangegaan.

SolidBriQ is een Nederlandse hypotheekaanbieder van woningverhuurhypotheken voor de professionele vastgoedbelegger.

IBD Nederland biedt naast woningverhuurhypotheken "ook oplossingen voor projectontwikkeling, aankoop en nieuwbouw financieringen evenals financieringen voor CRE bedrijfspanden en financieringen voor eigen gebruik. Daarnaast worden intermediairs ondersteund door een voorbespreekdesk. De IBD Academy voorziet het intermediair van relevante opleiding".

Reactie toevoegen

 
Meer over
Ook FlexFront in zee met SolidBriQ

Ook FlexFront in zee met SolidBriQ

FlexFront is een samenwerking aangegaan met SolidBriQ, aanbieder van woningverhuurhypotheken, die recent ook al samenwerkingsovereenkomsten sloot met VCN HypotheekService...

SolidBriQ nieuwe hypotheekaanbieder voor verhuurd onroerend goed

SolidBriQ nieuwe hypotheekaanbieder voor verhuurd onroerend goed

Met SolidBriQ meldt zich een nieuwe speler op de hypotheekmarkt voor verhuurd onroerend goed. SolidBriq zegt "de ‘stenen’ weer centraal te stellen bij...