Ik heb mijn klanten met een aflossingsvrije hypotheek al benaderd

Discussie

Van de 123 stemmers was 68 procent het eens met de VVP-poll van afgelopen week: 'Tijd dat rechter zich buigt over nazorgkwestie ('financieel adviseur moet wijzen op premiedaling'). Dus GeldXpert: máák die gang naar de rechter! De markt snakt naar duidelijkheid.

Een zaak die de komende tijd zeker gaat spelen, is die van het benaderen van klanten met een aflossingsvrije hypotheek. Zodat deze consumenten op tijd in actie komen en straks niet zitten met een hypotheekschuld die ze niet kunnen aflossen. Wij zijn benieuwd: heeft u als adviseur uw klanten in deze al benaderd? Doe weer mee en stem op de nieuwe stelling: 'Ik heb mijn klanten met een aflossingsvrije hypotheek al benaderd'. Voel u overigens vrij om in het reactievlak uw ervaringen hierbij te delen.

Weer een goede week gewenst!

Reactie toevoegen

 

Reacties

Erik - Jans en de Groot Assurantiën 27 mei 2019

Veel berekeningen gemaakt. Voor veel mensen blijkt de aflossingsvrije hypotheek geen enkel probleem Zeker als je kijkt naar de werkelijke last. Sterker nog ik krijg steeds meer ouderen op kantoor die juist extra op willen nemen omdat ze in het verleden zoveel extra hebben afgelost. Volgens de berekeningen kunnen twee gehuwde senioren met alleen een AOW vanaf € 125.000 aflossingsvrij in box drie lenen op basis van werkelijke last. We stoppen er dus ontzettend veel energie in om iedereen te bewegen te gaan aflossen of om in ieder geval de berekeningen te maken dat het probleem vele malen kleiner is dan geschetst. We moeten eens ophouden met die stress elke keer in de markt te brengen. Mensen worden onrustig en onnodig bang gemaakt. Daar komt bij we zijn als adviseur tegenwoordig overal aansprakelijk voor en mogen nog nauwelijks betaald worden Volgens televisieprogramma’s als kassa. Waar haal ik de handjes vandaan om iedereen te benaderen met aflossingsvrije hypotheken en goedkopere overlijdensrisicoverzekeringen en wie gaat dat betalen?

Meer over
Goed dat omzet maatstaf wordt doorberekening kosten doorlopend toezicht adviseurs

Goed dat omzet maatstaf wordt doorberekening kosten doorlopend toezicht adviseurs

Bijna een gelijk spel bij de VVP-poll van vorige week. Van 152 stemmers was 53 procent het eens en 47 procent oneens met de stelling: 'ORV en sparen goed alternatief...

ORV en sparen goed alternatief voor uitvaartpolis

ORV en sparen goed alternatief voor uitvaartpolis

Zijn een ORV en sparen werkelijk een goed alternatief voor een uitvaartverzekering? Wij leggen deze vraag aan u voor als de nieuwe VVP-poll. Dit naar aanleiding...

Maandupdates van het Adfiz Prestatie Onderzoek zijn een goede zaak: ik doe mee

Maandupdates van het Adfiz Prestatie Onderzoek zijn een goede zaak: ik doe mee

Tweederde van de respondenten was het vorige week eens met de stelling: 'PA/PE als sector weer zelf organiseren'. De stelling was ingegeven door de oproep van voorzitter...

PA/PE als sector weer zelf organiseren

PA/PE als sector weer zelf organiseren

Slechts tien procent van 102 stemmers op de VVP-stelling van vorige week denkt dat de FBTO-proef met het marketen van enkele verzekeringsproducten via AKO een succes...

FBTO in schap winkelketen AKO wordt een succes

FBTO in schap winkelketen AKO wordt een succes

'Verleng de looptijd van aflossingsvrije hypotheken naar 75 jaar', met die VVP-stelling van vorige week was 79 procent het eens. Een duidelijke uitkomst. De stelling...

Verleng looptijd alle aflossingsvrije hypotheken naar 75 jaar

Verleng looptijd alle aflossingsvrije hypotheken naar 75 jaar

Bijna een gelijkspel bij de VVP-poll van afgelopen week: 51 procent van 157 stemmers was het eens met de stelling 'Actief beheren van mijn klanten inmiddels belangrijker...