Ik heb mijn klanten met een aflossingsvrije hypotheek al benaderd

Discussie

Van de 123 stemmers was 68 procent het eens met de VVP-poll van afgelopen week: 'Tijd dat rechter zich buigt over nazorgkwestie ('financieel adviseur moet wijzen op premiedaling'). Dus GeldXpert: máák die gang naar de rechter! De markt snakt naar duidelijkheid.

Een zaak die de komende tijd zeker gaat spelen, is die van het benaderen van klanten met een aflossingsvrije hypotheek. Zodat deze consumenten op tijd in actie komen en straks niet zitten met een hypotheekschuld die ze niet kunnen aflossen. Wij zijn benieuwd: heeft u als adviseur uw klanten in deze al benaderd? Doe weer mee en stem op de nieuwe stelling: 'Ik heb mijn klanten met een aflossingsvrije hypotheek al benaderd'. Voel u overigens vrij om in het reactievlak uw ervaringen hierbij te delen.

Weer een goede week gewenst!

Reactie toevoegen

 

Reacties

Erik - Jans en de Groot Assurantiën 27 mei 2019

Veel berekeningen gemaakt. Voor veel mensen blijkt de aflossingsvrije hypotheek geen enkel probleem Zeker als je kijkt naar de werkelijke last. Sterker nog ik krijg steeds meer ouderen op kantoor die juist extra op willen nemen omdat ze in het verleden zoveel extra hebben afgelost. Volgens de berekeningen kunnen twee gehuwde senioren met alleen een AOW vanaf € 125.000 aflossingsvrij in box drie lenen op basis van werkelijke last. We stoppen er dus ontzettend veel energie in om iedereen te bewegen te gaan aflossen of om in ieder geval de berekeningen te maken dat het probleem vele malen kleiner is dan geschetst. We moeten eens ophouden met die stress elke keer in de markt te brengen. Mensen worden onrustig en onnodig bang gemaakt. Daar komt bij we zijn als adviseur tegenwoordig overal aansprakelijk voor en mogen nog nauwelijks betaald worden Volgens televisieprogramma’s als kassa. Waar haal ik de handjes vandaan om iedereen te benaderen met aflossingsvrije hypotheken en goedkopere overlijdensrisicoverzekeringen en wie gaat dat betalen?

Meer over
Ik ben voor verplichte AOV voor ZZP'er

Ik ben voor verplichte AOV voor ZZP'er

Nu FNV en CNV zich achter het pensioenakkoord hebben geschaard, komt ook de verplichte AOV voor de ZZP'er dichterbij. Wij zijn benieuwd: vindt u dat een goede zaak...

Aanbod verzekeraars wordt voor onafhankelijk adviseurs te schraal

Aanbod verzekeraars wordt voor onafhankelijk adviseurs te schraal

Groot nieuws eind vorige week: Vivat Schade gaat naar NN, na de overname van Vivat door Athora. Dat roept om een stelling! Vandaar de nieuwe poll: 'Aanbod verzekeraars...

Verzekeraars lichten premieverhogingen onvoldoende toe

Verzekeraars lichten premieverhogingen onvoldoende toe

Veel hypotheekadviseurs deden het (eind) vorige week zeker wat rustiger aan. In ieder geval trok de poll 'Ik heb mijn klanten met een aflossingsvrije hypotheek al...

Tijd dat rechter zich buigt over nazorgkwestie

Tijd dat rechter zich buigt over nazorgkwestie

Vierentachtig procent was het eens met de VVP-poll van afgelopen week: 'Klant heeft baat bij simpel onderscheid tussen onafhankelijk en gebonden adviseur'. Zestien...

Stelling van de week: klant heeft baat bij simpel onderscheid tussen onafhankelijk en gebonden adviseur

Stelling van de week: klant heeft baat bij simpel onderscheid tussen onafhankelijk en gebonden adviseur

Tweederde van de stemmers (64 procent) was het eens met de stelling 'Medewerkers met de A(dvies)-factor weten hun adviestalent ook te verzilveren voor het kantoor'....

Stelling van de week: medewerkers met de A(dvies)-factor weten hun adviestalent ook te verzilveren voor het kantoor

Stelling van de week: medewerkers met de A(dvies)-factor weten hun adviestalent ook te verzilveren voor het kantoor

Het merendeel (61 procent) van de stemmers was het afgelopen week eens met de stelling: AFM schiet door met boete aan SRLEV en Vivat Schade. De boetes waren opgelegd...