Internationale site vol pure inspiratie voor ondernemers

Love made visible Ivo Valkenburg

Wie op zoek is naar pure inspiratie van mensen en organisaties kan terecht op de website lovemadevisible.eu. Hier verzamelt Ivo Valkenburg honderden (internationale) voorbeelden van mensen die vanuit liefde werken en creëren. De Engelstalige site is niet alleen een verzameling van creatieve mensen, maar laat ook zien dat liefde voor mens en samenleving en geld verdienen goed samen kunnen gaan. De site is een oase van inspiratie voor iedereen die betekenis wil geven aan zijn of haar eigen (ondernemende) leven.

Valkenburg, die in Roemenië woont en daar het Transilvania Retreat Center heeft opgericht, is sinds de publicatie van zijn eerste boek Spirit in Finance vooral betrokken bij intensieve in-company opdrachten ter ontwikkeling van visie, strategie en maximalisering van de passie, spirit en gedrevenheid van de medewerkers bij bedrijven en organisaties. In 2015 verscheen zijn boek Louter leven - Als de liefde spreekt door mens en economie. In dit boek staan prachtige voorbeelden van mensen die vanuit hun essentie kleur geven aan de wereld en de economie. Zij laten zien dat creatie en liefde hand in hand gaan. Van deze mensen gaat een scheppende kracht uit waarmee zij, in balans met de omgeving en zorg voor hun medemens, succesvolle organisaties en ondernemingen bouwen. Een economie gebouwd op liefde. Rondom dit boek is de website Love Made Visible ontwikkeld, een site met ruimte voor uiteindelijk meer dan duizend praktijkvoorbeelden van een mooie samenleving.
Inmiddels heeft Valkenburg al honderden voorbeelden gepubliceerd, vallend in de categorieën: ecology, science, health, media, society, consiousness, food, architecture, arts & culture, education, economy en business. Elke categorie kent tientallen zo niet honderden voorbeelden en elk voorbeeld heeft een doorklikmogelijkheid naar de oorspronkelijke site. Op die manier ontstaat er een enorm netwerk aan liefdevolle inspiratie voor iedereen die op zoek is naar voorbeelden van hoe het ook kan. Een aantal willekeurige voorbeelden: Satish Kumar, de Vegetarische Slager, Jane Goodall, Tor Nørretranders, Rupert Sheldrake, Jos de Blok, Inez van Oord, Robert Love, David Hakkens, Desmond Tutu, Vladimir Megre, Thomas Rau, Nadia Salamanca, David Whyte, Tal Ben-Shahar, Alice Walker en Coco-MAT. De site wordt regelmatig aangevuld.

Reactie toevoegen

 
Eerbetoon aan Ivo Valkenburg in New Financial Magazine

Eerbetoon aan Ivo Valkenburg in New Financial Magazine

De herfsteditie van het New Financial Magazine is een eerbetoon aan Ivo Valkenburg die op 23 juli van dit jaar op 55-jarige leeftijd overleed. De hommage bestaat...

Ivo Valkenburg

Ivo Valkenburg

(Willem Vreeswijk in VVP 4-2022) Op 23 juli van dit jaar overleed op 55-jarige leeftijd mijn dierbare vriend Ivo Valkenburg, omringd door zijn geliefden in zijn...

Wat laat jij na?

Wat laat jij na?

"De paden van Ivo Valkenburg en die van mij hebben elkaar nooit gekruist. Ik heb hem niet persoonlijk gekend. Zo nu en dan passeerde iets van zijn werk dat ik las...

Ode aan Ivo

Ode aan Ivo

“Ivo inspireerde met zijn menselijkheid, niet met al zijn successen. In zijn projecten zette hij vooral anderen in het licht.” Dat werd gezegd op de...

Eerbetoon aan Ivo Valkenburg (uitnodiging)

Eerbetoon aan Ivo Valkenburg (uitnodiging)

Ivo Valkenburg zou op 30 augustus 56 jaar zijn geworden. Na een rijk, intens en liefdevol leven overleed hij op 23 juli in zijn huis, omringd door zijn geliefden,...

Nieuwe balans met regeneratief investeren

Nieuwe balans met regeneratief investeren

(Ivo Valkenburg (1966-2022) in VVP Special Digitale Innovatie 2022) Regeneratieve investeerders zetten bewust hun geld in om een nieuwe balans te creëren...

Praktijkvoorbeelden regeneratieve investeringen

Praktijkvoorbeelden regeneratieve investeringen

Regeneratieve investeerders zetten bewust hun geld in om een nieuwe balans te creëren tussen menselijkheid, ecologie en economie. De zomereditie van het New...

Internemen centraal in lente-editie New Financial Magazine

Internemen centraal in lente-editie New Financial Magazine

Het thema van de lente-editie van het New Financial Magazine, onderdeel van de stichting New Financial Forum,  is Internemen, een zelfbedacht woord dat staat...

Over Rood: experts financiële sector meer dan welkom

Over Rood: experts financiële sector meer dan welkom

“Veel ondernemers zitten diep in de schulden, maar weten niet hoe ze dat moeten oplossen. Zeker nu met de coronacrisis. En soms doen ze dan domme dingen. Onnodig....

Kees Klomp: de waarde van verweven leven

Kees Klomp: de waarde van verweven leven

"Voor de moderne, westerse mens is de natuur letterlijk en figuurlijk ver weg geraakt. We leven niet langer (massaal) in de natuur, en dus leeft de natuur ook niet...