Actie levert ruim 17.000 euro op voor Kandoor.nl

Kandoor uitreiking check aan Nanet Beumer 2018

De jubileumactie ‘VVP Doneert’, bij gelegenheid van het 75-jarig bestaan van VVP, heeft 17.148,50 euro opgeleverd voor het goede doel Kandoor.nl. De cheque werd woensdagmiddag tijdens het VVP Event Communicatie door hoofdredacteur Willem Vreeswijk van VVP uitgereikt aan Nanet Beumer van Kandoor.

VVP vroeg marktpartijen een partnerpagina af te nemen in VVP 8, die medio december verschijnt. Met als opdracht op deze pagina te beschrijven hoe men zelf bijdraagt aan een betere financiële wereld. 75 procent van het bedrag dat partners betalen voor hun pagina gaat naar Kandoor.

Elf partijen gaven gehoor aan de oproep: ANVA, Aon, a.s.r., BNP Paribas Cardif, Centraal Beheer, Dazure, ING, Nationale-Nederlanden, Obvion, Scildon en Turien & Co. Daarnaast was er een spontane donatie van 500 euro van een financieel adviseur.

VVP dankt alle deelnemers aan haar jubileumactie, een meer dan geslaagde afsluiting van VVP 75 jaar!

Kandoor is een maatschappelijk initiatief dat een gidsfunctie vervult voor consumenten met vragen over financiële zaken. Het online platform werd begin dit jaar gelanceerd, met ondersteuning van APG. Vrijwilligers geven kosteloos antwoord op vragen van mensen rondom pensioen, zorg, arbeid of wonen. Kandoor is de eerste plek waar consumenten al in de oriëntatiefase van hun financiële vraagstuk gemakkelijk en persoonlijk geholpen worden en zonder dat er commercieel belang bij betrokken is.  

Reactie toevoegen

 
Meer over
Energie

Energie

Als VVP-team zijn we ongelooflijk blij en dankbaar dat ons 75-jarig jubileum niet ongemerkt voorbij is gegaan. Dankzij de support van een groot aantal bedrijven...

Een diepe buiging uit dankbaarheid

Een diepe buiging uit dankbaarheid

Als VVP-team zijn we ongelooflijk blij en dankbaar dat ons 75-jarig jubileum niet ongemerkt voorbij is gegaan. Dankzij de support van een groot aantal bedrijven...

VVP is jarig en doneert

VVP is jarig en doneert

VVP bestaat 75 jaar en daar zijn we trots op. We willen deze mijlpaal op een bijzondere manier luister bijzetten. We geven geen verjaardagsfeestje, maar willen...

Annemarie van Gaal ambassadeur Kandoor.nl

Annemarie van Gaal ambassadeur Kandoor.nl

"Word gids bij Kandoor.nl." Die oproep doet Annemarie van Gaal, enthousiast als ze is geworden over Kandoor. Van Gaal: "Iedereen in Nederland een gezond financieel...

VVP is jarig en doneert

VVP is jarig en doneert

VVP bestaat 75 jaar en daar zijn we trots op. We willen deze mijlpaal op een bijzondere manier luister bijzetten. We geven geen verjaardagsfeestje, maar willen...

Het vuur van... Tom Romanowski

Het vuur van... Tom Romanowski

Er zijn veel prachtige mensen in onze sector die elke dag hun klanten het beste geven wat in hen zit. In ‘het vuur van…’ zet VVP deze mensen...