Keijzerwaard vierde halve finalist Advies Award 2020

Advies Award 2019 1

Assurantiekantoor Keijzerwaard, winnaar van de Advies Award in de provincie Zuid-Holland, is een van de zes halve finalisten van de Advies Award 2020.

De halve finale vindt op 16 september plaats bij SVC Groep in Amersfoort. Drie advieskantoren gaan door naar de finaleronde op 7 oktober 2020 in de professionele studio’s van First Impression in Tilburg. Via een live stream bepaalt het publiek wie zich het meest klantvriendelijke advieskantoor van het jaar 2020 mag noemen. Alle informatie is te vinden op de door de jury speciaal voor deze verkiezing ontwikkelde site www.adviesawards.nl.

De jury – bestaande uit voorzitter Astrid Duits (AVDB Advies), Robin van Beem (Polis Advocaten), Richard Meinders (SVC Groep), Edwin Bosma (BHB Dullemond), Bob Klijn (Herenvest) en Jack Vos (Building Blocks) – heeft na een lange en intensieve jurybijeenkomst en na maanden van voorwerk unaniem besloten de volgende zes advieskantoren op te roepen voor de halve finale: Van Campen Dijkstra, Uiterwijk Winkel, DBA Advies, Assurantiekantoor Keijzerwaard, Gabriël Financiële Bescherming en Koos Rook Financiële Diensten.

Onderdeel van de jurering was een door de advieskantoren gemaakte presentatie. In deze filmpjes gaven de kantoren voorbeelden van innige klantrelaties, onthulden ze het geheim van de A(dvies)-factor en vertelden ze hoe ze klantgerichtheid verzilveren. Als inspiratiebron voor vakgenoten deelt de jury op VVP online tot de halve finale van 16 september de presentaties van de halve finalisten.

Het juryrapport leest: "Assurantiekantoor Keijzerwaard is een familiebedrijf met een zeer lange historie. Het kantoor staat volgens de jury als financiële huisarts met aandacht voor persoonlijk contact dicht bij de klant. Dat wordt versterkt door een sterke focus op particulieren, MKB en de agrarische sector. Het kantoor behoudt het goede uit het verleden. Maar gaat ook mee met haar tijd. Dat blijkt onder meer uit de introductie van de Appviseurs app voor klanten. Assurantiekantoor Keijzerwaard is dan ook de terechte winnaar van de Advies Award 2020 in de provincie Zuid-Holland!"

DE FINALE

De finale van de Advies Award 2020 vindt plaats op 7 oktober 2020. Dit wordt een hele bijzondere, korte en krachtige live-uitzending in de professionele studio’s van First Impression in Tilburg, die u via een live stream kunt bijwonen.

Om 16.00 uur gaat het programma van start. Juryvoorzitter Astrid Duits presenteert samen met Maureen du Toit (presentatrice, duizendpoot en verbonden als locatiecoördinator aan Lindenhaege) de finaleronde. Drie advieskantoren geven kort een pitch waarna de kijkers kunnen stemmen op hun favoriete kantoor. Voor de uitslag bekend wordt gemaakt, is er een spectaculaire lezing van Paul Iske, hoogleraar Open Innovatie en Business Venturing aan Maastricht University en directeur en Chief Failure Officer (CFO) van het Instituut voor Briljante Mislukkingen. Inspirerend en een ideale opwarmer voor de bekendmaking van het meest klantvriendelijke advieskantoor van 2020.

De Advies Award wordt mede mogelijk gemaakt door Acura Assuradeuren, Allianz, a.s.r., Building Blocks, DAK, DIAS Software, Lindenhaeghe, Nedasco, Nh1816, SVC Groep, VKG en Voogd & Voogd.

Binnenkort wordt de link bekend gemaakt waarmee u, uw collega’s en uw relaties de finaleronde live kunnen meemaken en mede de winnaar kunnen bepalen. Wilt u zich nu al verzekeren van een toegangsbewijs voor de live-uitzending? Stuur dan een e-mail naar vvp@vvponline.nl. U krijgt dan vanzelf de link doorgestuurd.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Uiterwijk Winkel op weg naar finale Advies Award 2020

Uiterwijk Winkel op weg naar finale Advies Award 2020

Uiterwijk Winkel ( provinciewinnaar Drenthe) is één van de drie finalisten van de Advies Award 2020. De finale, die op 7 oktober plaatsvindt in...

Volg 7 oktober live de spetterende finale van de Advies Award 2020

Volg 7 oktober live de spetterende finale van de Advies Award 2020

Woon gratis de spectaculaire live-uitzending bij van de finale van de Advies Award 2020 en bepaal wie zich het komende jaar het meest klantvriendelijke advieskantoor...

Keijzerwaard op weg naar finale Advies Award 2020

Keijzerwaard op weg naar finale Advies Award 2020

Assurantiekantoor Keijzerwaard (provinciewininaar Zuid-Holland) is één van de drie finalisten van de Advies Award 2020. De finale, die op 7 oktober...

Volg 7 oktober live de spetterende finale van de Advies Award 2020…

Volg 7 oktober live de spetterende finale van de Advies Award 2020…

Woon de spectaculaire, korte live-uitzending van de finale van de Advies Award 2020 bij en bepaal wie zich het komende jaar het meest klantvriendelijke advieskantoor...

Gabriël op weg naar finale Advies Award 2020

Gabriël op weg naar finale Advies Award 2020

Gabriël Financiële Bescherming (provinciewinnaar Utrecht) is één van de drie finalisten van de Advies Award 2020. De finale, die op...

De weg naar de finale van de Advies Award 2020

De weg naar de finale van de Advies Award 2020

De drie finalisten van de Advies Award 2020 zijn bekend. Van de spannende halve finale, die 16 september werd gehouden, heeft Jeffrey Korte een sfeerimpressie...

a.s.r. verlaagt bereidstellingsprovisie WelThuis

a.s.r. verlaagt bereidstellingsprovisie WelThuis

a.s.r. heeft de bereidstellingsprovisie voor het hypotheeklabel WelThuis verlaagd. a.s.r. is hiermee volgens eigen zeggen de eerste hypotheekverstrekker die in de...

Voogd & Voogd doneert 70.000 euro aan Prinses Máxima Centrum

Voogd & Voogd doneert 70.000 euro aan Prinses Máxima Centrum

Hoewel dit jaar het  PMC Voogd Open niet door kon gaan vanwege de coronacrisis heeft CEO Michael de Nijs toch een donatie van 70.000 euro overhandigd...

Hypotheek Visie kiest voor DIAS Advies

Hypotheek Visie kiest voor DIAS Advies

Hypotheek Visie zet de samenwerking met DIAS Advies, de nieuwe eigenaar van Unit4 voort. Joost van Rooy, algemeen directeur Hypotheek Visie: "DIAS Advies is momenteel...

Gabriël, Keijzerwaard en Uiterwijk Winkel finalisten Advies Award 2020

Gabriël, Keijzerwaard en Uiterwijk Winkel finalisten Advies Award 2020

Gabriël Financiële Bescherming, Assurantiekantoor Keijzerwaard en Uiterwijk Winkel Verzekeringen zijn de finalisten van de Advies Award 2020. De finaleronde,...