Kom in actie voor een diverse en inclusieve financiële sector

Roeli Pot 2019

“Het is onze taak om ons hard te maken voor financieel dienstverleners die niemand buitensluiten, die talenten niet onbenut laten en die klanten optimaal bedienen. De samenleving vraagt om en is gebaat bij een open, transparante, duurzame en inclusieve financiële sector”, aldus Roeli Pot, sinds vier jaar actief bij Rabobank als Global Manager Diversity & Inclusion, in de herfsteditie van het New Financial Magazine, een uitgave van het New Financial Forum, die morgen verschijnt.

Pot is betrokken bij de tweede editie van het Dive In Festival in Nederland. Vorig jaar werd het georganiseerd door Achmea en Aon, dit jaar hebben Interpolis, Mercer en Rabobank de organisatie op zich genomen. Volgens Pot is de cultuur in grote financiële instellingen de laatste jaren positief aan het veranderen, ook al blijft er nog veel te wensen over. “Het is de hoogste tijd dat financieel dienstverleners in actie komen om diversiteit en inclusiviteit daadwerkelijk te verankeren in hun organisatie.

Bij de Rabobank zelf bestond de top nog niet zo lang geleden uit zes blanke mannen van middelbare leeftijd die redelijk hetzelfde dachten. Nu bestaat de top uit tien mensen, waarvan vier vrouwen. Deze diversiteit leidt tot andere besluitvormingen die meer recht doen aan de uitdagingen van deze tijd, aldus Pot.

Lees HIER het hele interview met Roeli Pot.

De stichting New Financial Forum heeft als doel om van binnenuit en met elkaar te bouwen aan een betere financiële sector. Doe je ook mee? Meld je dan hier aan. De stichting organiseert bijeenkomsten, workshops, faciliteert dialogen, geeft het New Financial Magazine uit, is aanjager van vernieuwing, voegt betekenis toe en is de stem van een innovatieve en betrokken financiële sector. Eerst kennismaken?

Schrijf je dan HIER in voor de vierde Positive Finance Day, die de stichting samen met Dazure op 31 oktober organiseert bij de Goudse. Een event anders dan alle andere events in de financiële sector.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Achmea ondertekent Charter Diversiteit

Achmea ondertekent Charter Diversiteit

Achmea heeft het Charter Diversiteit ondertekend. Het charter is een initiatief van de Stichting van de Arbeid en stimuleert de diversiteit en inclusie op de werkvloer....

Over topvrouwen, boardroom cultuur, Bokito-gedrag en hulpeloze papa’s

Over topvrouwen, boardroom cultuur, Bokito-gedrag en hulpeloze papa’s

"Er zijn grofweg twee redenen waarom ambitieuze (wens)moeders massaal eieren voor hun geld kiezen. Allereerst is dat de giftige machocultuur waar vrouwen, zeker...

Divers & Inclusief centraal in herfsteditie New Financial Magazine

Divers & Inclusief centraal in herfsteditie New Financial Magazine

Divers & Inclusief. Dat is het themanummer van de herfsteditie van het New Financial Magazine, een uitgave van de stichting New Financial Forum. Het thema Divers...

Financiële sector, zet de kroon af van het ego

Financiële sector, zet de kroon af van het ego

“Ego is vaak de kroon op de financiële sector. Zet die kroon af en ontdek hoe veel mooier deze sector kan zijn”, aldus Antoinette Kalkman in de...

Al 150 aanmeldingen voor de Positive Finance Day 2019 #weeswelkom

Al 150 aanmeldingen voor de Positive Finance Day 2019 #weeswelkom

Gewoon... Doen! Dat is het thema van de Positive Finance Day, dé kennis-, netwerk- en inspiratiedag voor financieel dienstverleners met een hart voor de zaak...

Gratis vertoning 'Normal is over' bijna uitverkocht

Gratis vertoning 'Normal is over' bijna uitverkocht

De gratis vertoning van de documentaire 'Normal is over', die de Stichting New Financial Forum, MaatschapWij, Thrive Institute (Kees Klomp) en a.s.r. op 10 oktober...