Leon Aelmans (BosBoon Expertise) overleden

Leon Aelmans 2019 overleden

Leon Aelmans, aandeelhouder van BosBoon Expertise, is op 55-jarige leeftijd plotseling overleden.

Het bestuur van BosBoon Expertise: "Leon was een Bourgondische levensgenieter die met zijn enthousiasme een serieuze Personenschade afdeling voor BosBoon Expertise heeft opgezet. Zijn pragmatische aanpak en zijn uitmuntende kennis van Personenschade c.s. heeft hem een rijke carrière gebracht. Begonnen als schadebehandelaar bij Interpolis is Leon na een mooie carrière bij diverse expertisebureaus op 16 december 2013 gestart bij BosBoon Expertise. In bijna 6 jaar tijd heeft Leon samen met zijn directe collegae van de afdeling personenschade BosBoon Expertise binnen die branche uitstekend op de kaart gezet, waarvoor wij hem enorm dankbaar zijn."

Aelmans was getrouwd en had twee zoons.

Reactie toevoegen

 

Reacties

Paul Verbunt - Verbunt Letselschade en Begeleiding 11 december 2019

Heel veel sterkte met dit zware verlies familie en collega's van Bosboon. Onbegrijpelijk...Leon je was een prachtmens ..ik zal je nooit vergeten.

Meer over
Van der Meer in bestuur BosBoon Expertise

Van der Meer in bestuur BosBoon Expertise

Ruud van der Meer is toegetreden tot het bestuur van BosBoon Expertise. Frans Kruis en Albert Zabel zijn uit het bestuur teruggetreden om zich volledig te kunnen...

Bosboon Expertise verwerft ETAS

Bosboon Expertise verwerft ETAS

BosBoon Expertise heeft ETAS Expertise overgenomen.   Voor BosBoon, voortaan werkend onder de naam BosBoon ETAS, betekent de overname opnieuw een uitbreiding...