Livestream spectaculaire boekpresentatie Ivo Valkenburg

Niet gezwicht voor de wereld cover

De lancering van het nieuwe boek van Ivo Valkenburg met als titel Niet gezwicht voor de wereld – Transitie in de voetsporen van Kahlil Gibran vindt plaats op 26 september bij COCO-MAT te Amsterdam. Het belooft een bijzondere interactieve bijeenkomst met filmfragmenten, muziek en gesprekken over de 45 praktijkvoorbeelden uit het boek van mensen en organisaties die hun werk in dienst in dienst stellen van mens, natuur en samenleving. Iedereen kan live meekijken.Het eerste exemplaar wordt uitgereikt aan COCO-MAT oprichter Paul Efmorfides. Meld je HIER aan voor de livestream.

In Niet gezwicht voor de wereld sprak Valkenburg met 45 mensen die hun werk en leven in dienst stellen van mens, natuur en samenleving. Het boek is een ode aan alle mensen die – ondanks wat ze in onze wereld zien en ervaren – nog steeds geloven en laten zien dat het anders kan.

Ivo geeft krachtige voorbeelden uit Nederland en Roemenië. De voorbeelden laten zien dat we elkaar kunnen inspireren, over landsgrenzen heen. Dat er overal in de wereld parels te vinden zijn. En dat het zichtbaar maken van al die parels laat zien dat de vernieuwing die in de wereld gaande is, veel omvattender is dan soms wordt gedacht. Het zijn stuk voor stuk inspirerende voorbeelden van verbinding, vernieuwing en een gulden middenweg.

In Nederland sprak Ivo onder meer met de oprichters van MUD Jeans, Moyee Coffee, Chocolatemakers en United Economy en frisdoeners zoals NFM-Ambassadeur Li An Phoa (Drinkable Rivers), klokkenluider Roelie Post, strafrechtadvocaat Klaartje Freeke en arts Machteld Huber.

Het geboortefeest van dit betekenisvolle boek belooft een ode aan het leven te worden. De geportretteerden zijn aanwezig, ofwel offline ofwel online, en er zijn bijzondere gasten. De boeklancering duurt van 11.00 uur tot 13.00 uur.

Reserveer HIER alvast een gesigneerd exemplaar en toegang tot de livestream.

Reserveer HIER een gesigneerd boekexmplaar.

Reactie toevoegen

 
Meer over
VVP-hoofdredacteur in podcast Sterveding

VVP-hoofdredacteur in podcast Sterveding

Willem Vreeswijk, hoofdredacteur van VVP en oprichter van de stichting New Financial Forum, is te gast in een aflevering van de podcastserie Sterveding. In deze...

Eerbetoon aan Ivo Valkenburg in New Financial Magazine

Eerbetoon aan Ivo Valkenburg in New Financial Magazine

De herfsteditie van het New Financial Magazine is een eerbetoon aan Ivo Valkenburg die op 23 juli van dit jaar op 55-jarige leeftijd overleed. De hommage bestaat...

Ivo Valkenburg

Ivo Valkenburg

(Willem Vreeswijk in VVP 4-2022) Op 23 juli van dit jaar overleed op 55-jarige leeftijd mijn dierbare vriend Ivo Valkenburg, omringd door zijn geliefden in zijn...

Wat laat jij na?

Wat laat jij na?

"De paden van Ivo Valkenburg en die van mij hebben elkaar nooit gekruist. Ik heb hem niet persoonlijk gekend. Zo nu en dan passeerde iets van zijn werk dat ik las...

Ode aan Ivo

Ode aan Ivo

“Ivo inspireerde met zijn menselijkheid, niet met al zijn successen. In zijn projecten zette hij vooral anderen in het licht.” Dat werd gezegd op de...

Eerbetoon aan Ivo Valkenburg (uitnodiging)

Eerbetoon aan Ivo Valkenburg (uitnodiging)

Ivo Valkenburg zou op 30 augustus 56 jaar zijn geworden. Na een rijk, intens en liefdevol leven overleed hij op 23 juli in zijn huis, omringd door zijn geliefden,...

Nieuwe balans met regeneratief investeren

Nieuwe balans met regeneratief investeren

(Ivo Valkenburg (1966-2022) in VVP Special Digitale Innovatie 2022) Regeneratieve investeerders zetten bewust hun geld in om een nieuwe balans te creëren...

Praktijkvoorbeelden regeneratieve investeringen

Praktijkvoorbeelden regeneratieve investeringen

Regeneratieve investeerders zetten bewust hun geld in om een nieuwe balans te creëren tussen menselijkheid, ecologie en economie. De zomereditie van het New...

Internemen centraal in lente-editie New Financial Magazine

Internemen centraal in lente-editie New Financial Magazine

Het thema van de lente-editie van het New Financial Magazine, onderdeel van de stichting New Financial Forum,  is Internemen, een zelfbedacht woord dat staat...

Over Rood: experts financiële sector meer dan welkom

Over Rood: experts financiële sector meer dan welkom

“Veel ondernemers zitten diep in de schulden, maar weten niet hoe ze dat moeten oplossen. Zeker nu met de coronacrisis. En soms doen ze dan domme dingen. Onnodig....