Meeste werknemers vinden demotie geen optie

Ouderen relaxed aan het werk

Werknemers achten het onwaarschijnlijk dat zij in de laatste tien jaar voor hun pensioen te maken krijgen met demotie. Met een uitgekiend ouderenbeleid (aangepaste werktijden, flexibele pensionering) is hun werkzame leven echter een stuk aangenamer te maken, blijkt uit onderzoek van adviesbureau Mercer.

Van de ruim duizend respondenten in het onderzoek naar gezondheid en pensioen acht 14 procent het waarschijnlijk dat zij te maken krijgen met demotie, bijvoorbeeld in de vorm van een verschuiving in of veranderingen van het takenpakket en verantwoordelijkheden. "Werknemers gaan eraan voorbij dat demotie een reële optie is in hun carrière", zegt Remco Leur van Mercer. "Het kan namelijk veel voordelen brengen voor oudere werknemers: in ruil voor een wat lager salaris krijgen ze dan flexibeler werktijden, minder stress en een betere werk-privé balans. Vooral in de laatste periode voor het pensioen kan het prettig zijn om stapje terug te doen. Werknemers moeten dan ook beter op deze veranderingen voorbereid worden door hun werkgever."

Ondanks dat werknemers demotie niet snel zien gebeuren, verwachten zij wel veranderingen in hun lichamelijke conditie (46 procent) en de functie-eisen (58 procent) in de tien jaar voor hun pensioen. Een op de drie respondenten maken zich hierdoor zorgen over gezondheidsproblemen na hun pensioen. Ook jongeren beginnen zich nu al zorgen te maken over hun gezondheid na het pensioen. "Een verklaring voor deze zorgen kan liggen bij het nieuws dat zorg schaarser en duurder wordt. Werknemers verwachten dat zij in de toekomst zelf verantwoordelijk zijn voor de zorginkoop", aldus Leur.

Tachtig procent van de werknemers verwacht ondersteuning van de werkgever in de laatste tien jaar voor het pensioen. Dit in de vorm van: 1. aanpassing van werktijden, 2. flexibele pensioenleeftijd, 3. begeleiding vanuit HR, 4. aanpassing van functie-eisen, 5. aanbieding van bijscholing. In grote bedrijven met meer dan 1.500 werknemers staat flexibele pensionering met stip op de eerste plaats.


Salaris inleveren

Ruim één op de vijf werknemers verwacht te stoppen met werken op de wettelijke pensioenleeftijd. Een derde van de werknemers wil middels deeltijdpensioen geleidelijk afbouwen. Dertig procent van de werknemers wil stoppen zodra zij voldoende pensioeninkomen hebben opgebouwd. Daarnaast vindt ruim 80 procent van de werknemers het geen probleem om minder te gaan werken in de jaren voor het pensioen, al geeft 65 procent wel aan dat dit afhankelijk is van hoeveel ze moeten inleveren aan salaris.

Reactie toevoegen

 
Eerder stoppen met werken? Durf te vragen!

Eerder stoppen met werken? Durf te vragen!

(Blog door Brand New Day, kennispartner van het VVP Event Pensioen & Vermogen op 19 maart. Auteur: Joost Tieland, commercieel directeur). Vermogensadvies krijgt...

TAF introduceert Stress Indicator

TAF introduceert Stress Indicator

TAF Verzekeringen meet voortaan elk kwartaal de mate van stress onder Nederlanders. Michiel Meijer, directeur bij TAF Verzekeringen: "Stress kent vele oorzaken en...

NN start campagne 'Maak je plannen waar, dit jaar'

NN start campagne 'Maak je plannen waar, dit jaar'

Om Nederlanders te motiveren in actie te komen, is Nationale-Nederlanden een campagne gestart met als thema 'Maak je plannen waar, dit jaar’. Hiermee spoort...

Zestig procent wil dat zorgverzekeraar helpt gezond te leven

Zestig procent wil dat zorgverzekeraar helpt gezond te leven

De meerderheid van de respondenten (zes op de tien) in a.s.r.-onderzoek verwacht dat haar zorgverzekeraar helpt met een gezonde levensstijl en veerkracht. Ruim drie...

Negentien procent kiest hoog-laagconstructie bij pensioen

Negentien procent kiest hoog-laagconstructie bij pensioen

Negentien procent van de deelnemers die in 2021 met pensioen gingen, koos voor een hoog-laagconstructie, één procent voor laag-hoog. Deze cijfers zijn...

Samenwerking Auréus en Mercer

Samenwerking Auréus en Mercer

Auréus gaat samenwerken met Mercer bij de dienstverlening aan particuliere beleggers. Private markets is bij Auréus gegroeid tot een van de kernactiviteiten....

Mercer: Nederlands pensioenstelsel opnieuw beste van de wereld

Mercer: Nederlands pensioenstelsel opnieuw beste van de wereld

Het Nederlandse pensioenstelsel terug als beste van de wereld. Aldus de jaarlijkse Mercer CFA Institute Global Pension Index (MCGPI), die voor de vijftiende keer...

Bijna veertig procent wil voor 65e stoppen met werken

Bijna veertig procent wil voor 65e stoppen met werken

Bijna vier op de tien Nederlanders willen al voor hun 65e stoppen met werken, dat is voor de meeste werkenden ruim twee  jaar eerder dan de AOW-gerechtigde...

Nieuw pensioenstelsel blinde vlek voor veel Nederlanders

Nieuw pensioenstelsel blinde vlek voor veel Nederlanders

De inhoud van het pensioenakkoord dat het Nederlandse pensioenstelsel grondig zal wijzigen, blijkt voor heel veel Nederlanders een blinde vlek. Bijna de helft (44...

VGZ in app Mijn Leefstijlcoach Albert Heijn

VGZ in app Mijn Leefstijlcoach Albert Heijn

Albert Heijn en Coöperatie VGZ gaan zich samen inzetten om Nederland gezonder te maken. De eerste samenwerking vindt plaats in de Mijn Leefstijlcoach app.  De...