MultiSafe naar Sucsez Groep

Michael Mackaaij resized 450

De overnames van grotere advieskantoren gaan onverminderd verder: maandagmiddag maakte Sucsez Groep bekend MultiSafe Groep te hebben overgenomen per 20 juli. De huidige aandeelhouders van MultiSafe, waaronder directievoorzitter Michael Mackaaij (foto), blijven nog een korte periode actief betrokken bij de organisatie en integratie. 

Met de integratie ontstaat een organisatie van bijna 300 medewerkers over tien vestigingen en een omzet van ruim 40 miljoen euro.

Mackaaij: "In de afgelopen jaren hebben wij vastgesteld dat onze schaalgrootte, hoewel top-50 van Nederland, niet langer voldoende is om succes in de toekomst te garanderen. Met de Sucsez Groep hebben wij een ambitieuze partner gevonden die naar onze mening het beste past bij de marktbenadering en organisatie van MultiSafe."

De Sucsez Groep, bestaande uit de bedrijven Heilbron, Mandaat, Upiva en De Verzuimeconoom, ging na de fusie in 2017 (Heilbron en SUCSEZ) verder op zoek naar verbreding van het aanbod en versterking van de organisatie als geheel. Eind 2017 werd ook Lands Advies uit Beverwijk overgenomen.

MultiSafe heeft vestigingen in De Lier (Van den Ende) en Geldermalsen (D&D Advies) en heeft haar hoofdkantoor in Huis ter Heide. Naast het adviesbedrijf bestaat de MultiSafe Groep uit een beursmakelaar (MultiCover) en een assuradeurenbedrijf (Safe Assuradeuren).

Dennis Massaar, CEO van de Sucsez Groep: "Met de verwerving van MultiSafe ontstaat een krachtig en breed advies- en assuradeurenbedrijf met een sterke positie in het midden, oosten en westen van Nederland. MultiSafe heeft naast een sterk en vernieuwend particulier concept tevens een beursmakelaar binnen de eigen organisatie. Tevens beschikt MultiSafe over een sterke afdeling Employee Benefits. Dat zijn belangrijke toevoegingen aan het assortiment van de Sucsez Groep, die hiermee een nog bredere groep zakelijke klanten én intermediair kan bedienen vanuit het eigen aanbod."

MultiSafe is voorloper in een nieuwe en andere klantbenadering waarbij verdiensten niet meer uitsluitend uit provisie bestaan, maar juist wordt ingezet op klantbinding door het aangaan van een dienstverleningsovereenkomst met klanten die een vast bedrag per jaar betalen.

 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Gert van Lunteren - Gert van Lunteren Assurantiën BV 24 juli 2018

Niet alleen de quote van de dag, maar tevens 'de grap van de dag' ..... Michael Mackaaij; In de afgelopen jaren hebben wij vastgesteld dat onze schaalgrootte, hoewel top-50 van Nederland, niet langer voldoende is om succes in de toekomst te garanderen. Michael .... enjoy the money Prettige dag allemaal, Gert van Lunteren / Harderwijk

Buy en build versus kwaliteit

Buy en build versus kwaliteit

(Rick Guitjens, Guitjens Verzekeringen, in VVP-Special Fusies & Overnames 2022) Het nieuws in onze (vak)media wordt gedomineerd door berichten over consolidatie...

Menselijke factor cruciaal bij overnames

Menselijke factor cruciaal bij overnames

(Roy van den Anker, Alpina Group, in VVP-Special Fusies & Overnames 2022) Dit jaar werk ik 25 jaar in het intermediaire kanaal van de verzekeringsbranche....

Financieel advies toegankelijk voor iedereen

Financieel advies toegankelijk voor iedereen

(Partner in kennis Söderberg & Partners in VVP-Special Fusies & Overnames 2022) In de voetsporen van het Zweedse moederbedrijf, zet Söderberg...

Juridische aandachtspunten bij bedrijfsovernames

Juridische aandachtspunten bij bedrijfsovernames

(Robin van Beem, Polis Advocaten, in VVP-Special Fusies & Overnames 2022) Overnames bieden voor koper en verkoper prachtige kansen. Zeker in deze tijden. In...

Je onderneming is zo(maar) verkocht, dat is een mooie deal!?

Je onderneming is zo(maar) verkocht, dat is een mooie deal!?

(Partner in kennis BHB Dullemond in VVP-Special Fusies & Overnames 2022) Er is sprake van een overspannen overnamemarkt in de assurantiebranche. Veel ondernemers...

Hoe wint de klant door consolidatie?

Hoe wint de klant door consolidatie?

(Enno Wiertsema, Adfiz, in VVP-Special Fusies & Overnames 2022) Er is al jaren een sterke dynamiek als het gaat om overnames in de markt van advieskantoren....

Dé betrokken gesprekspartner voor local hero’s

Dé betrokken gesprekspartner voor local hero’s

(Partner in kennis Nh1816 in VVP Special Fusies & Overnames) We kunnen er niet omheen: de consolidatie is een hot item. Overnames stijgen in een rap tempo,...

Varen op meer dan volume alleen

Varen op meer dan volume alleen

(Uit VVP-Special Fusies & Overnames 2022) Fusies en overnames van financieel advieskantoren buitelen over elkaar heen. Maar er is meer nodig dan omvang alleen...

Altijd versterken en verbinden

Altijd versterken en verbinden

(Partner in kennis VKG in VVP-Special Fusies & Overnames 2022) Johan Klijn (Klijn & Van Kampen) en Bertram Rijckenberg (Nykko Verzekeringen) bewandelen...

Hoe voorkom je ruzie na de fusie

Hoe voorkom je ruzie na de fusie

(Jack Vos in VVP-Special Fusies & Overnames 2022) Het zal niemand ontgaan dat fusies en overnames een populaire manier zijn om snel meer marktaandeel te krijgen...