Nederlanders vinden 40-urige werkweek achterhaald

Achmea persfoto gezin 2024

Ruim zes op de tien werkende Nederlanders vinden 40 uur werken per week te veel, leert onderzoek in opdracht van Achmea. Bovendien geeft ruim een derde aan bang te zijn bij hun bestaande werkgever een burn-out te krijgen, een angst die vooral jongeren (40 procent) bezighoudt. In deze leeftijdsgroep (achttien tot 35 jaar) is dan ook sprake van een grote behoefte aan hulp van de werkgever om hun mentale en fysieke welzijn te vergroten en te zorgen voor een gezonde balans tussen werk en privé.

Maar liefst zeven op de tien werkende Nederlanders hebben behoefte aan (meer) hulp van hun werkgever, zoals bij het creëren van een gezonde werk-privébalans (42 procent). Ruim een derde geeft daarnaast aan dat hun werkgever de voorwaarden dient te scheppen voor het versterken van zowel hun mentale welzijn (36 procent) als hun fysieke welzijn (35 procent). Ook hier geldt dat vooral jongeren de lat hoger leggen, vooral als het gaat om het vergroten van hun mentale en fysieke welzijn (43 procent) en hun loopbaanontwikkeling (40 procent).

Werken om te leven

"Ons onderzoek laat zien dat de arbeidsmarkt en ook de motieven en behoeften van werknemers enorm aan het veranderen zijn. Een overgrote meerderheid van de werknemers zegt te werken om te leven en niet andersom. Hoewel salaris nog altijd het belangrijkste wordt gevonden door werknemers, staan ook de werk-privé balans, werkcultuur, ontwikkelingsmogelijkheden en zingeving - met name bij jongeren - hoog op het prioriteitenlijstje bij het kiezen van een nieuwe werkgever”, vertelt Nadine Beister, groepsdirecteur HR bij Achmea. “Dit noopt ook werkgevers om anders te gaan kijken naar de arbeidsmarkt om jong talent aan te trekken en écht te luisteren naar de behoeften van werknemers. De nieuwe generatie werknemers wil impact maken, niet alleen in hun eigen leven, maar ook voor een betere wereld.

Werkgevers hebben verschillende mogelijkheden om te zorgen dat medewerkers letterlijk en figuurlijk goed in hun vel zitten, bijvoorbeeld door het bieden van flexibele werktijden, zoals de 34-urige werkweek die we bij Achmea hanteren, maar ook door actief bij te dragen aan een fijne werksfeer en goede ontwikkelmogelijkheden. Als werkgever is het belangrijk om doorlopend kritisch te kijken naar deze mogelijkheden en in gesprek te blijven met werknemers over hun behoeften."

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Annemieke Postema, keynote speaker VVP-event Inkomen over fintechs op AOV-markt

Annemieke Postema, keynote speaker VVP-event Inkomen over fintechs op AOV-markt

Annemieke Postema (AOVdokter, RADI-AOV), een van de keynote speakers op het VVP-event Inkomen op dinsdagmiddag 2 juli in Leusden, ziet voor- en nadelen aan de opkomst...

Nieuwe kabinet streeft naar meer vaste contracten werkenden

Nieuwe kabinet streeft naar meer vaste contracten werkenden

Het nieuwe kabinet streeft naar meer vaste contracten voor werknemers, leest het hoofdlijnenakkoord. “Zekerheid op de arbeidsmarkt wordt gestimuleerd, bijvoorbeeld...

Internetconsultatie 'Wet invoering rouwverlof'

Internetconsultatie 'Wet invoering rouwverlof'

Donderdag is de internetconsultatie gestart van de 'Wet invoering rouwverlof'. Dit wetsvoorstel zorgt ervoor dat er een basis voor rouwverlof in de wet wordt vastgelegd....

Meer vaste werknemers

Meer vaste werknemers

In het eerste kwartaal van 2024 was 28 procent van de werkzame beroepsbevolking een werknemer met een flexibele arbeidsrelatie. Dat zijn 2,7 miljoen mensen van...

Vaakst arbeidsongeval met verzuim bij politie en brandweer

Vaakst arbeidsongeval met verzuim bij politie en brandweer

In 2023 kreeg 1,3 procent van alle werknemers een arbeidsongeval dat leidde tot verzuim. Gemiddeld over de jaren 2021 tot en met 2023 kwam dit met 6,3 procent het...

Groot experiment sollicitatieplicht

Groot experiment sollicitatieplicht

UWV krijgt juridisch de ruimte voor een groot experiment naar de sollicitatieplicht binnen de WW. Het experiment heeft een doorlooptijd van vier jaar en het is de...

Adfiz: uitvoeringscomplicaties bij 'drempelfunctievariant'

Adfiz: uitvoeringscomplicaties bij 'drempelfunctievariant'

"De private partijen zullen ongetwijfeld wijzen op deze mogelijke uitvoeringscomplicaties." Aldus Adfiz over de 'drempelfunctievariant' van minister Van Gennip bij...

Janthony Wielink, keynote speaker VVP Event Inkomen: ‘drempelfunctievariant’ goede zaak

Janthony Wielink, keynote speaker VVP Event Inkomen: ‘drempelfunctievariant’ goede zaak

Minister Van Gennip zet nu in op een ‘drempelfunctievariant’ bij de verplichte basisverzekering voor zelfstandigen. Een goede zaak, meent Janthony Wielink...

Ondernemersorganisaties: "Meer urgentie bij aanpak WIA-beoordelingen"

Ondernemersorganisaties: "Meer urgentie bij aanpak WIA-beoordelingen"

Er is dringend en fundamenteel ingrijpen nodig om de achterstanden met sociaal-medische beoordelingen bij het UWV op te lossen, zeker gezien de steeds verder stijgende...

Minister komt met ‘drempelfunctievariant’ bij verplichte AOV zelfstandigen

Minister komt met ‘drempelfunctievariant’ bij verplichte AOV zelfstandigen

Beter uitlegbaar, beter betaalbaar en beter uitvoerbaar. Dat is volgens minister Van Gennip de ‘drempelfunctievariant’ die zij heeft uitgewerkt voor...