Nieuw in Kifid Kennis: bemiddelen

Document via Pixabay

Onlangs is aan de reeks Kifid Kennis een nieuw themadocument toegevoegd over hoe bemiddelen bij Kifid in zijn werk gaat. In het kennisdocument ook vier voorbeelden die zijn ontleend aan de bemiddelpraktijk van Kifid.  

Op Kifid Kennis is informatie te vinden over regelmatig voorkomende situaties. Zo zijn in 2023 kennisdocumenten gepubliceerd over: wat kan ik doen tegen een negatieve BKR-registratie? Kan de geldverstrekker mij verbieden mijn huis te verhuren?

Reactie toevoegen

 
Meer over
Kifid: kennisdocument geschillenregeling rechtsbijstandverzekering

Kifid: kennisdocument geschillenregeling rechtsbijstandverzekering

Aan Kifid Kennis is een nieuw kennisdocument toegevoegd over hoe Kifid omgaat met klachten over de geschillenregeling van een rechtsbijstandverzekering. Kifid:...