NN Group langer partner Mauritshuis

Mauritshuis

NN Group heeft haar partnership met het Mauritshuis verlengd tot 2021. NN Group is partner sinds 2016.

"Wij zijn trots op de samenwerking met het Mauritshuis en we kijken ernaar uit deze de komende drie jaar voort te zetten. Speciale en innovatieve concepten zoals de Maurits& avonden, waar steeds wisselende gastdirecteuren een bijzondere avond verzorgen, zijn een succes gebleken en trekken ook een breed publiek. Dit past goed bij ons doel om te helpen kunst en cultuur toegankelijk te maken voor iedereen, en zo een positieve bijdrage te leveren aan de samenleving", licht Dailah Nihot, lid van de Management Board van NN Group, toe.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Knibbe volgt Friese op als CEO van NN Group

Knibbe volgt Friese op als CEO van NN Group

David Knibbe wordt per 1 oktober 2019  de opvolger van Lard Friese die op 12 augustus aftrad als lid en voorzitter van de Raad van Bestuur en CEO van NN Group...

Nn-group ziet winst fors stijgen

Nn-group ziet winst fors stijgen

NN-Group zag de nettowinst in 2015 fors stijgen van 588 miljoen euro naar 1,6 milard euro. De solvabilteit is met  een percentage van 239 sterk te noemen. NN-Group,...