NN leert jonge kinderen programmeren

Fleur Hudig

Nationale-Nederlanden verzorgt gastlessen op basisscholen in de regio's Den Haag er Rotterdam met als doel om kinderen én leerkrachten digiwijzer te maken.

 De gastlessen maken onderdeel uit van Epeditie Micro:bit, een initiatief van Stichting FutureNL. Zo'n 474 scholen uit heel Nederland doen hieraan mee. De scholen ontvangen een aantal  Digi-klooikoffers. In deze koffers zitten een tiental lessen en een micro:bit - een minicomputer - waarmee leerlingen leren programmeren.

NN doet mee aan het programma omdat de verzekeraar het lastig vindt medewerkers te vinden met codeer- en programmeer skills. Vandaar dat kinderen deze vaardigheden al op jonge leeftijd moeten leren, vindt NN.

"Expeditie micro:bit sluit aan bij ons maatschappelijke programma Future Matters, omdat het zich richt op het bijbrengen van relevante kennis en vaardigheden die jongeren in de toekomst nodig hebben op de arbeidsmarkt. We zijn er trots op dat we op deze manier kunnen bijdragen aan de ontwikkeling van deze kennis in de samenleving", aldus Fleur Hudig, Hoofd Corporate Citizenship van NN.

Reactie toevoegen

 
Meer over
NN: automatisch dalen risico-opslag achteraf verrekend

NN: automatisch dalen risico-opslag achteraf verrekend

Nationale-Nederlanden Bank maakte eerder bekend dat de introductie van nieuwe tariefklassen pas in het tweede kwartaal van dit jaar plaatsvindt. Wel kunnen klanten...

Mantelzorg centraal in nieuwe zorgverzekering NN

Mantelzorg centraal in nieuwe zorgverzekering NN

Nationale-Nederlanden heeft een nieuwe zorgverzekering geïntroduceerd. Een commercial over mantelzorg is onderdeel van de zorgcampagne. In de commercial, die...

Persoonlijke Pensioenuitkering NN: persoonlijk, digitaal en relevant

Persoonlijke Pensioenuitkering NN: persoonlijk, digitaal en relevant

“We hebben goed geluisterd naar onze klanten en de adviseurs. In ons nieuwe pensioenproduct hebben we marktontwikkelingen, trends en een nieuwe visie meegenomen....

Partnership NN en Voogd & Voogd

Partnership NN en Voogd & Voogd

Nationale-Nederlanden en Voogd & Voogd willen vanaf de zomer van 2018 samenwerken op het gebied van particuliere schadeverzekeringen. NN blijft risicodrager...