Nominatie 123Advies voor Advies Award enthousiast ontvangen

123 advies foto BlijefotoVVPawards

Feest bij 123Advies. Het team van 123Advies, in totaal bestaande uit zes hypotheekadviseurs, acht assistent hypotheekadviseurs en één verzekeringsadviseur, ontving de nominatie voor de VVP Advies Award 2024 in de categorie Hypotheek Advies met groot enthousiasme. 123Advies heeft twee vestigingen in Apeldoorn en één in Deventer.

De jury, bestaande uit voorzitter Odette Bakker (Dazure), Ingrid Oudhuis (Scildon), Kenneth Leenders (Expat Mortgages), Robin van Beem (BrandMR), Edwin Bosma (BHB Dullemond), Jack Vos (ONEsurance) en de erejuryleden voor een jaar Bob Veldhuis en Dick Vos (winnaar VVP Advies Award 2023) is dit jaar samen met 36 spotters (vakexperts uit de haarvaten van de financiële adviesmarkt) op zoek gegaan naar de parels uit de adviessector in zes categorieën. Het onderwerp verduurzaming acht de jury zo belangrijk dat het een vast onderdeel is geworden in de beoordeling van alle categorieën.

Samen met de spotters heeft de jury in totaal zeventien kantoren genomineerd. Zij  ontvingen van VVP een raamposter en er een foto van te maken en naar VVP te zenden. Dit omdat iedereen mag weten dat het advieskantoor tot de top van Nederland behoort.

Half juni maakt de jury de winnaars per categorie bekend. Dit gebeurt op basis van de input die de spotters hebben gegeven en op basis van de uitgebreide documentatie die de genomineerden bij de jury aanleveren.

De categoriewinnaars krijgen in juni persoonlijk door de jury de award uitgereikt. Vervolgens vindt op 4 september de halve finale plaats waar vijf kantoren aan meedoen. Drie van de halve finalisten gaan door naar de finale op 1 oktober in de studio’s van First Impression in Tilburg. Deze drie kantoren zijn volgens de jury de winnaars van de Advies Award 2024. Het online publiek kiest vervolgens op basis van de pitches van de finalisten via een livestream hun favoriet. In 2023 waren er ruim 3.000 online stemmers.

De jury zet tijdens de finale ook de winnaar van de categorie Starters in het zonnetje, juist omdat een nieuwe generatie een frisse blik heeft op het adviesvak en inspirerend is voor de bestaande adviessector.

Naast deze pitches vindt er onder meer een bruisende presentatie plaats van Chris Woerts, expert op het gebied van consumentenmarketing. Hij werkte onder meer voor Heineken (uitbouw Holland Heineken House), Coca Cola (World Cup Trophee Tour), de Eredivisie en Feyenoord.

Meer informatie op: www.adviesawards.nl.

Genomineerden 2024:

  • Particulier Advies: Adviesgroep Het Raadhuis, Parkstad Adviesgroep, Van der Doelen Verzekeringen
  • Zakelijk Advies: duGardijn, Varias Verzekeringen, Zeker Heuts
  • Hypotheek Advies: 123Advies, Advies met M.I.N.T., De Kredieter
  • Pensioen Advies: De Regt Adviesgroep, Montae & Partners, PensioenVizier
  • Niche: FuseSports, WijZijnLoek
  • Aparte categorie Starters: Ferzekerd, Longevity, Soepel

De VVP Advies Award 2024 wordt mede mogelijk gemaakt door: ARAG, DAS, Dazure, Florius, Klaverblad, Nationale-Nederlanden, Nh1816, OAKK, Turien & Co., VKG.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Het Raadhuis wint categorie Particulier Advies VVP Advies Award 2024

Het Raadhuis wint categorie Particulier Advies VVP Advies Award 2024

Adviesgroep Het Raadhuis heeft de VVP Advies Award 2024 Categorie Particulier Advies gewonnen. Jurylid Ingrid Oudhuis (Scildon) overhandigde persoonlijk namens...

Ken je vak! Het recht om te repareren

Ken je vak! Het recht om te repareren

(Björn Jalving, Turien & Co., in Ken je vak!, VVP 3-2024) Met het recht op reparatie moet het makkelijker en goedkoper worden om elektronische producten...

Als de wereld van je klant op z’n kop staat

Als de wereld van je klant op z’n kop staat

(Partner in kennis ARAG in VVP-special De Waarde van Advies 2024) Chimène (39 jaar) kreeg plotseling een discussie met haar buurman over de erfgrens van...

Du Gardijn winnaar categorie Zakelijk Advies VVP Advies Award 2024

Du Gardijn winnaar categorie Zakelijk Advies VVP Advies Award 2024

Du Gardijn heeft de VVP Advies Award 2024 Categorie Zakelijk Advies gewonnen. Jurylid Edwin Bosma (BHB Dullemond) overhandigde persoonlijk namens de jury de award,...

Nh1816 schiet door grens 600.000 verzekerden

Nh1816 schiet door grens 600.000 verzekerden

Het aantal verzekerden van Nh1816 is de 600.000 gepasseerd. Verzekerden Esther van der Neut en Kim Enderink, klanten van kantoor Van Ekeren Hypotheken en Verzekeringen,...

VVP-special De Waarde van Advies: advieswaarde meer uitdragen

VVP-special De Waarde van Advies: advieswaarde meer uitdragen

De waarde van financieel advies is onmiskenbaar, maar het blijft belangrijk haar uit te dragen. Actieve provisietransparantie, schrijft Adfiz in de VVP-special De...

Laatste woord over BAZ nog niet gezegd

Laatste woord over BAZ nog niet gezegd

Van flex naar vast. Dat is volgens Janthony Wielink (Enkwest), een van de plenaire sprekers op het dinsdagmiddag gehouden zesde VVP-event Inkomen, een belangrijke...

Ferzekerd wint startersprijs VVP Advies Award 2024

Ferzekerd wint startersprijs VVP Advies Award 2024

Ferzekerd heeft de startersprijs gewonnen van de VVP Advies Award 2024. Jurylid Ingrid Oudhuis (Scildon) overhandigde persoonlijk namens de jury de award, de bloemen...

Adviseur behoudt sterke positie in veranderende wereld

Adviseur behoudt sterke positie in veranderende wereld

(Uit VVP-special De Waarde van Advies 2024)  Het intermediair is de afgelopen decennia al tien keer afgeschreven, maar de onheilsprofeten krijgen telkens...

Advies waardevol vermarkten

Advies waardevol vermarkten

(Partner in kennis Nh1816 in VVP-special De Waarde van Advies 2024) De plek waar ‘een gulden een daalder waard is’ (of een euro een fors tikkie) is...