Permanente educatie alsnog op kameragenda

Edwin Herdink (medium shot 2013)

De samenwerkende brancheorganisaties Adfiz, Commissie CFD, NVGA en OvFD zijn er alsnog in geslaagd permanente educatie en de inhaalprogramma’s op de agenda van de vaste Kamercommissie voor Financiën te plaatsen. Maandag 9 september spreekt de vaste commissie opnieuw over permanente educatie in het kader van het wetgevingsoverleg over de Wijzigingswet financiële markten 2014.

De PVV wilde zelfs een apart rondetafelgesprek initiëren, maar omdat op de valreep voor het zomerreces besloten was om dit onderwerp schriftelijk te behandelen haalde dit voorstel het niet. Met brede Kamersteun van VVD, PVV, CDA, D66, SP, 50plus en Groen Links lukte het echter toch om permanente educatie toegevoegd te krijgen aan de agenda. Edwin Herdink, voorzitter Commissie CFD, roept financieel adviseurs die de visie van de gezamenlijke brancheorganisaties ondersteunen op om maandag 9 september acte de presence te geven in de Thorbeckezaal van het Tweede Kamergebouw aan het Plein in Den Haag. De commissievergadering begint om 11.15 uur en eindigt naar verwachting om 16:15 uur.

Reactie toevoegen

 

Reacties

Albert van der Poll - 9 september 2013

Nu iedereen inmiddels naar het Haagse is vertrokken kan ik wel toegeven dat ik niet de illusie heb dat het ook maar ene mallemoer uithaalt. Petitie getekend door tienduizend man een volle kerk met eedafleggers, de politieke opinie scheert alles over één kam. Ik verwacht geen enkel resultaat. Ik hoop dat ik ongelijk krijg. Het voordeel van de pessimist: die is altijd blij. Als zijn voorspelling uitkomt heeft ie gelijk, als die niet uitkomt valt het allemaal reuze mee. ;-)

Leo Tol - 8 september 2013

U wilt toch niet volkomen afhankelijk worden van DUO en CDFD onder voorzitterschap van PvdA gemeenteraadslid https://twitter.com/pvdaleiderdorp/fractie-pvda-leiderdorp Olaf McDaniel, Managing-partner van CBE groep http://www.beteronderwijsnederland.nl/nieuws/school-voelt-zich-uitgekleed-door-cbe Dat wilt u toch niet? Gaat u naar Den Haag? http://uwgeldwinkel.nl/dus-u-heeft-een-diploma-in-de-financiele-dienstverlening/

Leo Tol - 8 september 2013

Oorverdovende stilte in de comments hier, snap ik niet. http://uwgeldwinkel.nl/gaat-u-voorshands-nog-rustig-slapen/#more-1501

Peter Veldhuizen - 6 september 2013

Oh, Oh Den Haag, ik ga en neem de trein op maandag 9.9.2013, na 9.00 uur en ben dan net op tijd, als er geen vertraging is, met een mooie aanbieding van de NS, speciaal voor Den Haag dagje shoppen en lunchen voor maar € 20,- Het nuttige en aangename, 2 vliegen in 1 klap! dus.... komen

Meer over
Wim Koster in nieuwsbrief CFD: "Nooit incasso uit handen geven"

Wim Koster in nieuwsbrief CFD: "Nooit incasso uit handen geven"

In de nieuwe CFD-nieuwsbrief een lezenswaardig interview met de gepensioneerde maar nog steeds uitgesproken financieel adviseur Wim Koster (oprichter Koster Verzekeringen...

CFD dient Corona Crisis Code in bij Financiën

CFD dient Corona Crisis Code in bij Financiën

CFD heeft een Corona Crisis Code aangeboden aan het ministerie van Financiën. CFD: "Er is momenteel terecht volop aandacht voor het bestrijden van het Corona...

Coronavirus: premiebetaling tijdelijk opgeschort?

Coronavirus: premiebetaling tijdelijk opgeschort?

Adfiz meldt in gesprek te zijn met het Verbond over de vraag of in verband met de coronacrisis de premiebetaling tijdelijk opgeschort kan worden zonder de dekking...

CFD pleit voor garantieregeling verzekeringen

CFD pleit voor garantieregeling verzekeringen

CFD wil dat het kabinet samen met het Verbond van Verzekeraars een garantieregeling opzet voor alle verzekerden die financieel getroffen worden door de huidige overheidsmaatregelen...

CFD wil verlenging PE-termijn

CFD wil verlenging PE-termijn

CFD verzoekt Financiën om verlenging van de PE-examentermijn voor die adviseurs die voor 01-04-2020 een examen hadden gepland. Indien dit niet uitvoerbaar is,...

CFD prolongeert WOZ-bezwaarloket

CFD prolongeert WOZ-bezwaarloket

Per 1 februari prolongeert CFD het WOZ-bezwaarloket. CFD: "Dit loket stelt uw klanten in staat om op zeer eenvoudige wijze een professioneel WOZ-bezwaarschrift in...

CFD: "Zoveelste bom onder het gelijke speelveld"

CFD: "Zoveelste bom onder het gelijke speelveld"

De zoveelste bom onder het gelijke speelveld. Dat is volgens CFD het kabinetsplan de kennis- en ervaringstoets bij een hypotheekverhoging af te schaffen. CFD-voorzitter...

Vertrouwensrelatie had altijd al de toekomst

Vertrouwensrelatie had altijd al de toekomst

(door Edwin Herdink, voorzitter CFD) Het is wat mij persoonlijk betreft kristalhelder. De klant heeft het meeste vertrouwen in de financieel adviseur en daar ligt...

CFD: "Partiële transparantie = perverse transparantie"

CFD: "Partiële transparantie = perverse transparantie"

CFD schrijft zich grote zorgen te maken over het standpunt van het Verbond van Verzekeraars in de discussie over actieve provisietransparantie bij schadeverzekeringen....

CFD roept intermediair op zich aan te melden voor Actieplan Consumentenkeuzes

CFD roept intermediair op zich aan te melden voor Actieplan Consumentenkeuzes

"De mogelijkheid die het intermediair nu geboden wordt om hun kennis en ervaring in te zetten, ten gunste van financieel kwetsbare consumenten, is een unieke gelegenheid...